USŁUGI

Realizowane w chmurze usługi związane z zamówieniami


Woman holding a mobile phone and sitting cross-legged at a desk next to a PC chats to a colleague across the office.

Zautomatyzowane rozwiązanie typu Purchase to Pay ułatwia życie

Zarządzaj procesem Purchase to Pay w chmurze i zyskaj większą kontrolę nad kosztami, większe bezpieczeństwo i rzeczywisty zwrot z inwestycji.

Świadczone przez firmę Canon i wykorzystujące zalety rozwiązania w chmurze usługi związane z zamówieniami umożliwiają automatyzację kompleksowego procesu P2P – od momentu złożenia zamówienia po płatność. Technicy z firmy Canon zarządzają obsługą i aktualizacjami, a klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych ze sprzętem czy zasobami informatycznymi. Dzięki temu oszczędzają czas oraz zasoby i mogą skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Nasza oferta

Kompleksowe rozwiązanie

Odkryj ekonomiczne, bezpieczne i skalowalne rozwiązanie, które automatycznie obsługuje faktury, umowy z dostawcami, zakupy oraz koszty pracownicze.

Bezproblemowa aktualizacja

Korzystaj z najnowszych aktualizacji i nowych funkcji bez dodatkowych opłat za subskrypcję i kosztownych, czasochłonnych modernizacji.

Bezpieczne przechowywanie

Nasza scentralizowana platforma hostingowa Canon Europe jest w pełni zgodna z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych i zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa danych.

Usługi wdrażania

Wydzielone zasoby techniczne firmy Canon pomogą w przygotowaniu i obsłudze procesu wdrażania. Dotyczy to również dostępu użytkowników do specjalnego, działającego online środowiska z rozwiązaniami.

Pomoc techniczna online

Wykwalifikowani pracownicy działu pomocy technicznej ułatwiają korzystanie z realizowanych w chmurze usług związanych z zamówieniami i zarządzanie tymi usługami. Ich pomoc jest dostępna w ramach opłaconej już subskrypcji.

Cloud Procurement Solutions

Możliwości

Kompleksowe zarządzanie

Realizowane w chmurze usługi związane z zamówieniami są bezpiecznie zarządzane i obsługiwane w imieniu klienta przez cały okres ich świadczenia.

Wykwalifikowani konsultanci

Nasi wykwalifikowani konsultanci skonfigurują i zintegrują rozwiązanie, które najlepiej odpowiada potrzebom klienta.

Opcje przechwytywania obrazu faktur

Możesz korzystać z opcjonalnych funkcji skanowania faktur, weryfikacji dokumentów i wykonywania zadań przechwytywania w ramach outtaskingu.

Blonde-haired woman in dark-rimmed glasses and khaki blouse smiles broadly as she looks at something on her laptop.
Zmaksymalizuj przepływ środków pieniężnych dzięki oferowanej przez firmę Canon obsłudze zamówień w chmurze oraz rozwiązaniom do rozliczania należności.

Powiązane usługi i rozwiązania

Close-up of a woman’s hand holding a silver pen between her fingers as she keys in numbers on a calculator.

Purchase to Pay

Zyskaj pełną kontrolę nad przepływem środków pieniężnych i lepszą przejrzystość dzięki udoskonalonemu systemowi cyfrowemu.

A stack of ring binders full of papers piled on top of one another on a mahogany filing cabinet.

Przechwytywanie dokumentów i przetwarzanie danych

Zautomatyzowane zarządzanie fizycznym i cyfrowym wprowadzaniem danych pozwala zwiększyć wydajność.

Overhead shot of six casually dressed office workers sat around a communal table comparing graphs on laptops and clipboards.

Usługi przetwarzania informacji przychodzących

Zautomatyzuj i usprawnij przechwytywanie oraz przetwarzanie przychodzących dokumentów.

Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać specjalistyczną wiedzę firmy Canon, by zoptymalizować własne procesy biznesowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Canon
  • Biznes
  • Realizowane w chmurze usługi związane z zamówieniami