Canon Camera

Kompaktowy aparat cyfrowy

Canon PowerShot ZOOM (czarny) z ulepszonym oprogramowaniem układowym

Bądź bliżej wydarzeń dzięki ergonomicznemu, kompaktowemu monokularowi z teleobiektywem – w kolorze czarnym. Szybki, 3-stopniowy zoom sprawdza się w przypadku dyskretnego obserwowania i nadzoru. Matryca o rozdzielczości 12 MP zapewnia oznaczone datą i godziną wykonania zdjęcia. Można korzystać z wyższej czułości ISO i dłuższego czasu nagrywania dzięki ulepszonej wersji oprogramowania układowego.

Przedstawiamy Canon PowerShot ZOOM (czarny) z ulepszonym oprogramowaniem układowym

Czarna wersja kolorystyczna* PowerShot ZOOM to nie wszystko. Udoskonalone oprogramowanie układowe zapewnia następujące trzy ulepszenia: większy zakres czułości ISO, wydłużone nagrywanie filmów oraz obrazy z naniesioną datą i godziną wykonania.

Większy zakres czułości ISO

Ze względu na szczególne potrzeby specjalistów w dziedzinie inwigilacji czułość ISO została zwiększona z ISO 3200 do ISO 12800, aby ułatwić pracę przy słabym oświetleniu. Ta dodatkowa czułość sprawia, że obiekty można łatwiej rozpoznać nawet w ciemniejszych warunkach5.

Dłuższy czas nagrywania filmów

W standardowej wersji urządzenia PowerShot ZOOM czas nagrywania jest ograniczony do 9 min i 59 s. Ten model umożliwia dłuższe nagrywanie: maks. 29 min i 59 s w przypadku filmów Full HD. Wbudowany akumulator umożliwia nawet 60-minutowe nagrywanie, co przydaje się w przypadku gromadzenia materiału dowodowego6.

Znacznik daty i godziny

Unikatową cechą tego modelu jest możliwość dodawania znaczników czasu do zdjęć. Ułatwia to dokumentowanie zdarzeń podczas gromadzenia dowodów i jest idealnym rozwiązaniem w przypadku służb ratunkowych i mundurowych.

Mały, wydajny, kieszonkowy

Ten model aparatu PowerShot ZOOM jest wyjątkowy. Matowa czerń ułatwia pracę służbom ratunkowym i mundurowym oraz przedstawicielom władz. Dzięki specjalnej aktualizacji oprogramowania układowego urządzenie ma wiele nowych funkcji, które są niedostępne w modelu konsumenckim.

Kieszonkowy aparat PowerShot, który przybliża Cię do centrum wydarzeń

Ten mobilny monokular cyfrowy umożliwia dyskretne monitorowanie i obserwowanie dzięki doskonałej ergonomii i matowemu wykończeniu w kolorze czarnym. Ładowarka USB-C2 zwiększa wszechstronność całego rozwiązania.

Większe możliwości, określony zakres zastosowań

Możesz nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD o maks. długości 29 min i 59 s6 lub robić zdjęcia w rozdzielczości 12 MP z naniesioną datą wykonania3, aby uzyskać spodziewane efekty – nawet w przypadku kiepskiego oświetlenia dzięki dużej czułości ISO5.

CANON PowerShot ZOOM Black

Instynktowna obsługa i duży zasięg

Aparat zapewnia automatyczną kontrolę i umożliwia zmianę podstawowych ustawień. Ma 3-stopniowy zoom, obejmujący ogniskowe 100 mm, 400 mm1 (optyczne) i 800 mm (cyfrowa), co ułatwia przybliżanie obiektów.

CANON PowerShot ZOOM Black

Pewny i stabilny widok

Zasilany 4-osiowy optyczny stabilizator obrazu pozwala bez obaw rejestrować materiał, a jasny wizjer elektroniczny o rozdzielczości 2,36 MP zapewnia wyraźny podgląd obrazu.

Łączność, kontrola, tworzenie

Aplikacja Canon Camera Connect umożliwia zdalną pracę za pośrednictwem łączności Wi-Fi. Do zdjęć można dodawać znaczniki geograficzne dzięki połączeniu z urządzeniem inteligentnym w trybie Bluetooth®4.

Bądź bliżej obiektu. A nawet jeszcze bliżej.

100 mm, 400 mm i jeszcze więcej

Dane techniczne

 • Notification Imagee

  Wysoka wartość ISO5

  Rejestracja obrazu i obserwowanie zdarzeń nawet przy słabym oświetleniu

 • Notification Imagee

  Znacznik daty i godziny

  Zapis materiału dowodowego ze znacznikami daty i godziny3

 • Notification Imagee

  3-stopniowy zoom

  Szybkie przełączanie ogniskowej: 100 mm, 400 mm i 800 mm1

 • Notification Imagee

  12-megapikselowa matryca

  Robienie zdjęć o dużej szczegółowości

 • Notification Imagee

  Filmy Full HD

  Nagrywanie filmów o wysokiej jakości w trybie 30p/25p/24p

 • Notification Imagee

  USB-C

  Szybkie i wygodne ładowanie2

 • Notification Imagee

  Wizjer elektroniczny (EVF)

  Podgląd i rejestracja obrazu oraz zmiana ustawień za pomocą jasnego wizjera elektronicznego o rozdzielczości 2,36 MP

 • Notification Imagee

  4-osiowy stabilizator obrazu

  Rejestracja obrazu i oglądanie świata bez zmęczenia oczu

 • Notification Imagee

  Zdalne sterowanie

  Sterowanie i dyskretna praca dzięki aplikacji Canon Camera Connect

 • Notification Imagee

  Szybkie serie zdjęć

  Uwieczniaj wydarzenia z szybkością 10 kl./s

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

W celu uzyskania dodatkowych informacji kliknij przycisk, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.
CANON PowerShot ZOOM Black

Zawartość opakowania

 • PowerShot ZOOM (czarny) z ulepszonym oprogramowaniem układowym

 • Kabel interfejsu IFC-100U

 • Pasek na nadgarstek WS-800

 • Zestaw instrukcji obsługi

Canon PowerShot ZOOM (czarny) z ulepszonym oprogramowaniem układowym
Oceny i recenzje

Akcesoria

Firma Canon zaleca stosowanie tych akcesoriów innych producentów w celu ochrony aparatu PowerShot ZOOM i zwiększenia wygody jego użytkowania. Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Powiązane produkty

Kliknij poniższe łącza, aby dowiedzieć się więcej o lornetkach firmy Canon, które cechują się doskonałą jakością optyczną i mają stabilizator obrazu zapewniający bardzo stabilny obraz.

 • PowerShot ZOOM

  PowerShot ZOOM

  Jeśli interesuje Cię aparat PowerShot ZOOM (czarny) bez ulepszonego oprogramowania układowego, zapoznaj się z poniższymi informacjami.
 • Canon Camera

  LORNETKI MORSKIE

  Te lornetki umożliwiają wygodne obserwowanie nawet na burzliwych wodach, dzięki czemu idealnie nadają się do żeglowania oraz innych zastosowań wodnych.

  • Do wyboru powiększenie od 10-krotnego do 18-krotnego
  • Optyczny stabilizator obrazu zapewniający stabilny widok
  • Trwałość i odporność na warunki pogodowe
 • Canon Camera

  LORNETKI SPORTOWE

  Nasze poręczne, kompaktowe lornetki do oglądania wyścigów zapewniają wygodę podczas obserwowania zawodów. Optyczny stabilizator obrazu zapewnia wyjątkowo stabilny obraz podczas obserwacji wydarzeń lornetką trzymaną w dłoni, a szerokie pole widzenia ułatwia obserwację toru bądź nieba i śledzenie szybko poruszających się obiektów.

  • 8- lub 12-krotne powiększenie do wyboru
  • Optyczny stabilizator obrazu zapewniający stabilny widok
  • Zwarta, lekka konstrukcja
 • Canon Camera

  LORNETKI DO OBSERWACJI GWIAZD

  Nasze lornetki do obserwacji gwiazd są wyposażone w większe obiektywy wpuszczające więcej światła w nocy, a dodatkowo zapewniają większe powiększenie, dzięki czemu można dostrzec bardziej odległe obiekty. Stabilizator obrazu stabilizuje obraz, gdy obserwujemy gwiazdy, trzymając lornetkę w rękach. Można też bez problemu skorzystać ze statywu.

  • Do wyboru powiększenie od 10-krotnego do 18-krotnego
  • Optyczny stabilizator obrazu zapewniający stabilny widok
  • Wygodne trzymanie
  1. Współczynniki powiększenie to 1,2x/4,8x/9,6x przy odpowiednio 100/400/800 mm. Podane ogniskowe przeliczono na format 35 mm. Wartość 800 mm to efekt 2-krotnego zoomu cyfrowego w przypadku ogniskowej optycznej 400 mm.
  2. Z aparatem nie jest dostarczana ładowarka. Minimalne wymagania w zakresie ładowania: źródło zasilania zgodne ze standardem USB PD (co najmniej 5 V i 1,5 A) z wyjściem USB typu C, podłączone za pomocą dostarczonego kabla USB z dwoma złączami typu C.
  3. Znacznik daty dotyczy tylko zdjęć.
  4. Urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth® o niskim poborze mocy. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Europe Ltd. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli. Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.
  5. Jeśli aparat pracuje w zakresie wysokich czułości ISO 6400–12800, na obrazie będą występować pewne zakłócenia (chropowatość, punkt połysku, paski itp.) oraz nierówności kolorów – w porównaniu do sytuacji, gdy jest używany standardowy zakres czułości ISO 100–3200. Działanie funkcji AF w słabym świetle (w przypadku korzystania z zakresu czułości ISO 6400–12800) jest takie samo jak w przypadku standardowego zakresu czułości ISO 100–3200.
  6. Maksymalny czas nagrywania wideo został wydłużony, ale czasami zależy od warunków nagrywania / sytuacji. Nagrywanie może zostać zatrzymane przed osiągnięciem czasu 29:59. Nie ma gwarancji, że w każdej sytuacji będzie możliwe nagrywanie aż do osiągnięcia maksymalnego czasu nagrywania.