PRODUKTY

Kamery kopułkowe

Kamery kopułkowe firmy Canon są doskonałym rozwiązaniem w sytuacjach, w których ważna jest dyskrecja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PTZ camera

Szeroki kąt widzenia

Te kompaktowe i estetyczne urządzenia oferują niebywałą jakość obrazu rejestrowanego w trybie szerokokątnym — po zamontowaniu kamery na ścianie lub na suficie. Sprawdzają się doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Kompaktowe i dyskretne

Nasze kamery kopułkowe zostały zaprojektowane z myślą o dyskrecji. Bardzo kompaktowe modele VB-S są tak małe, że mieszczą się na dłoni. Szeroki wybór akcesoriów do montażu wpuszczonego umożliwia dyskretny montaż każdego modelu, przy zachowaniu estetyki miejsca instalacji.

Konfiguracja zdalnego sterowania funkcją PTRZ

Po zainstalowaniu narzędzia do ustawiania kąta widzenia kamery można — za pomocą komputera — zdalnie sterować funkcjami kamery (P-T-R-Z). Oznacza to, że czynniki takie jak ostrość lub kierunek kamery nie muszą być brane pod uwagę podczas montażu urządzenia — można zmienić ich ustawienia później poprzez oprogramowanie komputerowe. W ten sposób oszczędzany jest czas, a cały montaż wymaga pracy mniejszej liczby osób.

Internal view of shopping centre

Łatwy montaż

Montaż urządzeń jest szybki i prosty dzięki wykorzystaniu otworów mocowania o standardowych rozmiarach i szablonu do zaznaczania otworów, który jest dołączony do każdego opakowania. Szeroka gama akcesoriów umożliwia montaż na sufitach kasetonowych, ścianach lub słupach. Kamery zasilane są bezpośrednio z sieci elektrycznej lub za pomocą przewodu Ethernet. Do montażu naszych bardzo kompaktowych modeli VB-S wystarczy jedna osoba.

Easy

Chcesz uzyskać więcej informacji o kamerach kopułkowych?

Skontaktuj się z zespołem ds. sieciowych kamer przemysłowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie masz pewności jakich usług potrzebuje Twoja firma ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI