PRODUKTY

Kamery typu box

Nasze kamery typu box, zaprojektowane do różnorodnych zastosowań, mają szeroki kąt widzenia i nadają się do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Box camera

Inteligentne funkcje

Ta zaawansowana seria, wyposażona w zoom optyczny i cyfrowy, maks. rozdzielczość Full HD, funkcje inteligentne i SSC, obejmuje też bardzo kompaktową kamerę do wykorzystania w miejscach, w których dyskrecja jest sprawą kluczową.

Szerokie kąty widzenia

Szeroki kąt widzenia (do 112 stopni) umożliwia monitorowanie dużego obszaru za pomocą pojedynczej kamery. Oznacza to, że do utworzenia sieci monitoringu można użyć mniejszej liczby kamer i w ten sposób obniżyć jej koszty. Nawet przy wykorzystaniu najszerszych kątów widzenia jakość obrazu pozostaje niezwykle wysoka dzięki optycznie skorygowanym obiektywom firmy Canon, które redukują efekt „rybiego oka”.

Łatwy montaż i obsługa

Kamery te zostały zaprojektowane z myślą o łatwym i szybkim montażu, niewymagającym wcześniejszej konfiguracji. Szeroki zakres akcesoriów umożliwia łatwy montaż na zewnątrz budynków w miejscach takich jak ściany, sufity lub słupy. Elektroniczny system ustawiania ostrości tylnymi soczewkami kamer VB-H i VB-M zapewnia ostrość obrazu podczas jego przybliżania lub oddalania.

Internal view of shopping centre

Chcesz uzyskać więcej informacji o kamerach typu box?

Skontaktuj się z zespołem ds. sieciowych kamer przemysłowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie masz pewności jakich usług potrzebuje Twoja firma ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI