Océ Colorado 1650

Elastyczny wybór

Océ Colorado 1650
Océ Colorado 1650

do 159 m²/godz

w trybie druku z błyszczącym wykończeniem

do 1800 dpi

rozdzielczość drukowania

2 rolki

z automatycznym podawaniem i przełączaniem

1625 mm

maksymalna szerokość rolki

Nowa drukarka UVgel z elastycznymi atramentami i funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia

Odkrywaj nowe możliwości dla rozwoju swojej firmy dzięki szerokiej gamie zastosowań drukarki. Drukarka Océ FLXfinish umożliwia drukowanie z doskonałym błyszczącym lub eleganckim matowym wykończeniem na dowolnych nośnikach. Obniżaj koszty produkcji, pracuj na najwyższych obrotach i twórz stylowe tapety, doskonałe grafiki lub podświetlane bilbordy, które będą przyciągać uwagę przechodniów.

Jedna drukarka. Dwa rodzaje wykończeń

Zachwyć swoich klientów błyszczącymi banerami, które wyróżniają się jakością, lub tapetami o głębokim, matowym wykończeniu i znakomitych kolorach – wszystko to stworzone za pomocą jednego urządzenia. Bez konieczności zmiany atramentu lub nośnika!

Niezrównana wszechstronność

Twórz trwałe wydruki o wysokiej jakości na wielu rodzajach nośników, takich jak samoprzylepne winyle, tkaniny poliestrowe, materiały wrażliwe na ciepło oraz zwykły papier. Elastyczna i bardziej rozciągliwa formuła atramentów UVgel zapewnia doskonałą stabilność obrazu, nawet gdy wydruki są składane, zaginane i zawijane.

Przełomowa wydajność

Skracaj czas realizacji zleceń dzięki doskonałej szybkości druku i sprawnej obsłudze zadań. Dwie rolki z nośnikami z możliwością automatycznego przełączania oraz funkcja uzupełniania atramentu w trakcie drukowania pozwalają urządzeniu pracować bez przerwy i osiągać doskonałą wydajność.

UVgel printer


Klienci wymagają od nas ciągłej poprawy jakości, szybkości oraz obniżania kosztów. Do momentu stworzenia serii drukarek Colorado zmagaliśmy się z ograniczeniami.

Michael Hiemann – Siepro (DE)

Niezrównany poziom automatyzacji

Wygodna obsługa: korzystaj ze stałego monitorowania dysz, wygodnej, automatycznej konserwacji głowicy drukującej i modułu automatycznego podawania nośników oraz nawijania.

Niższe koszty operacyjne

Popraw swoje wyniki, zmniejszając zużycie atramentu, obniżając koszty obsługi oraz korzystając z wydajnych nośników. Wykreśl część niepotrzebnych obowiązków z grafiku operatora, korzystając z niezrównanych możliwości automatyzacji.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Najważniejsze dane techniczne

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Maksymalna szybkość do 159 m²/godz. w trybie druku z błyszczącym wykończeniem

Océ FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Utwardzanie za pomocą diod LED UV i technologii Océ FLXfinish z możliwością dostosowania połysku

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 rolki z automatycznym podawaniem i przełączaniem o szerokości do 1625 mm

Print resolution 600x1800 dpi

Rozdzielczość drukowania do 1800 dpi

Zobacz pełne dane techniczne

Key Specifications
Applications

Zastosowania

Technologia Océ FLXfinish zapewnia wybór między wydrukami z błyszczącym lub matowym wykończeniem bez konieczności zmiany atramentu lub nośnika. Elastyczne atramenty UVgel można stosować na wielu rodzajach nośników, takich jak samoprzylepne winyle oraz tkaniny poliestrowe. Zwiększenie rozciągliwości atramentu umożliwia bezpieczne składanie, zaginanie oraz układanie wydruków.

Wall decoration with the perfect finish

Zdobienia ścian z doskonałym wykończeniem

Według najnowszych trendów w wystrojach wnętrz tapety najwyższej jakości powinny mieć głębokie, matowe wykończenie. Technologia Océ FLXfinish umożliwia zwiększenie wartości zdobienia ścian za naciśnięciem jednego przycisku.

Eye-catching front- and backlits

Podświetlane bilbordy przyciągające uwagę

Przykuwaj uwagę przechodniów za pomocą dynamicznych reklam i bilbordów. Technologia UVgel zapewnia bogate kolory oraz eleganckie matowe wykończenie, które jest odporne na zgięcia podczas składania.

Gallery-quality canvasses

Wysokiej jakości prace na płótnach

Tworzenie wysokiej jakości wydruków na płótnach może stanowić wyzwanie ze względu na konieczność składania, rozciągania i przytwierdzania materiału. Dzięki elastyczności atramentów UVgel wykorzystywanych w drukarce Océ Colorado 1650 tworzenie doskonałych prac jest możliwe.

Economical disposable posters

Ekonomiczne plakaty jednorazowe

Zwiększ swoją marżę, drukując plakaty o doskonałej jakości na papierze zwykłym. Dzięki atramentom UVgel technologii Océ FLXfinish jakość będzie tak dobra, że klienci nie będą w stanie dostrzec różnicy.

Jaw-dropping durable POP posters

Zachwycające, trwałe plakaty POP

Nic nie przyciąga uwagi tak skutecznie jak ogromny plakat. Jedno- i dwustronne wydruki – możliwe dzięki drukarkom z serii Océ Colorado. Dzięki odpornemu na zarysowania wykończeniu UVgel wydruki utrzymają swoją jakość przez długi czas.

No-wear decals

Trwałe grafiki

Możesz tworzyć odporne na zarysowania, zamoczenia oraz działanie sprayu grafiki o szerokości do 1,6 m bez konieczności laminowania. Doskonale rozwiązanie do tworzenia grafik podłogowych, ściennych oraz na pojazdy (wizyta w myjni samochodowej nie stanowi już problemu).

Soft signage

Materiały reklamowe na tkaninach

Materiały reklamowe na tkaninach mają szeroką gamę zastosowań. Produkty wysokiej jakości muszą wyglądać doskonale bez wykonywania specjalnych zabiegów. Wydruki stworzone za pomocą drukarki UVgel są wytrzymałe i nawet po długim transporcie w ciężkich warunkach wyglądają doskonale.

Durable banners

Trwałe banery

Twórz banery, które się wyróżniają. Błyszczące wykończenie dla zdjęć lub matowe dla wydruków zawierających dużo tekstu. Doskonała jakość, wytrzymałość, odporność na zrysowania, a przede wszystkim oszczędność.

Technologies that make sense

Technologie, które działają

Drukarka Océ Colorado 1650 jest wypełniona innowacyjnymi rozwiązaniami. Dokonaliśmy rewolucji na rynku za pomocą UVgel oraz Océ FLXfinish. Korzystaj z szerszej gamy zastosowań, doskonałej jakości, zwiększonej produktywności – niższym kosztem!

Technologia UVgel

Wyjątkowa technologia polega na zastosowaniu szybkoschnących, żelowych atramentów w połączeniu z technologią utwardzania za pomocą diod LED UV. Zastosowanie żelu pozwala na nakładanie większej ilości atramentu za pomocą mniejszej liczby ruchów głowicy bez tworzenia „kałuż” na nośnikach oraz wycieku atramentu poza ich powierzchnie. Dzięki temu wydruki mają doskonałą ostrość oraz bardzo szeroką gamę kolorów. Bezwonny oraz bardzo trwały.

Technologia Océ FLXfinish

Ta genialna technologia w pełni wykorzystuje zalety UVgel przy zastosowaniu jedno- lub dwuetapowej metody utwardzania. Umożliwia wybór pomiędzy błyszczącym lub matowym wykończeniem bez konieczności zmiany atramentu lub nośnika. Twórz dynamiczne, matowe wydruki zarówno na gładkich, jak i bardziej teksturowanych nośnikach, takich jak papier zwykły.

Atramentu żelowe UVgel

Elastyczne i bardziej rozciągliwe atramenty umożliwiają drukowanie na wielu różnych rodzajach nośników, np. papierze zwykłym, samoprzylepnych winylach oraz tkaninach poliestrowych. Zwiększenie rozciągliwości atramentu umożliwia bezpieczne składanie, zaginanie oraz układanie wydruków – doskonale sprawdza się przy drukowaniu materiałów reklamowych na tkaninach lub prac na płótnach.

UVgel gel inks
Océ PAINT technology

Technologia Océ PAINT

Nie trzeba ciągle konserwować drukarki, ponieważ stan dysz w głowicach drukujących jest stale monitorowany za pomocą technologii Acoustic Integrated Nozzle (PAINT). W przypadku wykrycia usterki dysza, w której wykryto problem, jest (tymczasowo) wyłączona, a jej zadania przejmują dysze sąsiadujące. Następnie w odpowiednim momencie głowice drukujące są czyszczone. Pełna automatyzacja.

Chcesz uzyskać więcej informacji o modelu Océ Colorado 1650?

Porozmawiaj z członkiem naszego zespołu już dziś

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIW przeszłości musieliśmy laminować wydruki, aby zapewnić im matowe wykończenie – teraz już nie jest to konieczne. Drukarka Colorado 1650 drukuje matowe kopie bez konieczności dalszej obróbki.

Jeroen Renders – Studio Schoot (NL)
Quote renders

Chcesz rozwijać swoją firmę, korzystając z nowych możliwości?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI