Hero

Océ Colorado 1640

64-calowa, wyposażona w technologię UVgel drukarka rolkowa, która gwarantuje jakość, wydajność i rentowność.

Zadaj pytanie

Set print free

Nieograniczony potencjał drukowania

Szerszy zakres zastosowań oraz niezrównana jakość, wydajność i wszechstronność w praktyce.

Rewolucyjna drukarka R2R z wyjątkową technologią UVgel

Możliwości automatycznej pracy i zaawansowana technologia UVgel firmy Canon dostępne w innowacyjnej, 64-calowej drukarce rolkowej umożliwiają optymalizowanie produkcji, jakości, zakresu zastosowań i kosztów eksploatacji. Znakomite rozwiązanie do obsługi materiałów informacyjno-marketingowych i graficznych.

Zobacz pełne dane techniczne

Colorado 1640

Zobacz wszystkie cechy

Przełomowa wydajność

Stała, duża szybkość drukowania i niezrównany poziom automatyzacji umożliwiają błyskawiczną realizację zleceń drukowania. Do tej pory było to możliwe tylko w przypadku urządzeń wielorolkowych lub większych ploterów.

Océ Colorado 1640
Outstanding Quality

Wyjątkowa jakość

Technologia atramentu UVgel umożliwia bezproblemowe generowanie wydruków charakteryzujących się wyjątkową jakością, wysoką rozdzielczością, najszerszą gamą kolorów i dużą spójnością.

Océ Colorado 1640

Niezrównana wszechstronność

Niezrównana wszechstronność, która umożliwia obsługę wielu zadań w jednym urządzeniu. Atrakcyjne wydruki na najszerszym zakresie nośników, nawet na nośnikach tańszych, cienkich i wrażliwych na ciepło.

Low cost of operation

Niskie koszty eksploatacji

Nawet o 40% mniejsze zużycie atramentu i mniej więcej 30-procentowa oszczędność na kosztach pracy gwarantują najniższe koszty eksploatacji w tej klasie urządzeń i znakomity wskaźnik zwrotu z inwestycji.

Szybkie i wydajne wyprowadzanie strumienia atramentu

Technologia UVgel wyprowadza strumień atramentu na nośnik, co umożliwia generowanie powtarzalnych obrazów z dużą szybkością. Dzięki temu można drukować z szybkością 159 m²/godz. w przypadku takich zastosowań jak billboardy czy banery zewnętrzne i z szybkością nawet 40 m²/godz. w przypadku najwyższej jakości druku obejmującego zastosowania wewnętrzne (oglądane z małej odległości).

Fast Efficient Ink Jetting

Znakomita jakość

Technologia UVgel zapewnia wydruki o powtarzalnej, wysokiej jakości – charakteryzującej się wyraźnymi, precyzyjnie rozmieszczonymi punktami, dużym nasyceniem kolorów, wiernym odwzorowaniem odcieni skóry i połyskliwością – i gwarantuje znakomite efekty w przypadku niemal wszystkich nośników.

Excellent Quality

Dane techniczne produktu

2 rolki z automatycznym podawaniem i przełączaniem*

Piezoelektryczna drukarka atramentowa z technologią UVgel

Maksymalna szybkość: 159 m²/godz.

Utwardzanie diodami LED (UV)

CMYK

600 × 1800 dpi

Automatyczna konserwacja

Szerokość rolki: do 64 cali

Zobacz pełne dane techniczne

Colorado 1640

* w zależności od używanego nośnika