alt text goes here

CANON IMAGERUNNER ADVANCE TRZECIEJ GENERACJI

Seria zmyślnie zaprojektowanych drukarek wielofunkcyjnych, które zwiększają wydajność pracy, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i są łatwe w obsłudze – wszystko z myślą o potrzebach biznesowych klienta.

Usprawnienie systemów pracy na każdym etapie cyklu życia dokumentów

Oszczędzaj czas i zasoby w całej firmie.

Niezawodne bezpieczeństwo

Udoskonalone funkcje zabezpieczeń, w tym oprogramowanie McAfee Embedded Control, zapewniają ochronę przed cyberatakami i pozwalają chronić poufne informacje biznesowe.

Intuicyjna konstrukcja

Duży ekran dotykowy z możliwością dostosowania do potrzeb zapamiętuje najczęściej używane ustawienia, co pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia obsługę.

Łączność z chmurą

Nagradzane oprogramowanie uniFLOW Online i uniFLOW Online Express pozwala chronić informacje poprzez zapewnienie bezpiecznego przepływu dokumentów i możliwości zarządzania drukiem.

Trzecia generacja | 3. edycja

Platforma dopasowana do zmieniających się potrzeb biznesowych. Odkryj nowe urządzenia imageRUNNER ADVANCE trzeciej generacji z udoskonalonymi zabezpieczeniami i łącznością z chmurą.

Pobierz broszurę

Download brochure

Rozwijaj swój biznes i dbaj o jego bezpieczeństwo dzięki drukarkom wielofunkcyjnym Canon iR ADVANCE.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pełna oferta

Niezawodne bezpieczeństwo

Dbaj o poufność, integralność i dostępność swoich systemów sieciowych dzięki urządzeniom dopasowanych do konkretnych wymagań bezpieczeństwa.

protecting your office

uniFLOW Online Express

Przejmij kontrolę nad zarządzaniem drukiem i jego kosztami poprzez zoptymalizowanie floty urządzeń Canon za pomocą bezpiecznego, opartego na chmurze rozwiązania. Oprogramowanie uniFLOW Online Express jest dostępne w przypadku najnowszych urządzeń biurowych firmy Canon – zwiększa wydajność i umożliwia optymalne wykorzystanie inwestycji. Udoskonal swoje obecne urządzenia dzięki rejestracji internetowej.

Wyświetl broszurę

Zarejestruj się, aby korzystać z uniFLOW Online Express

colleagues discussing data

Nie masz pewności, które urządzenia przydadzą się w firmie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI