Folder Express 3011

Składaj profesjonalnie dokumentację techniczną – szybko i bez wysiłku – dzięki w pełni zintegrowanemu rozwiązaniu do składania.

Pobierz arkusz danych

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Folder Express 3011

Profesjonalnie składane rysunki

Szybko i profesjonalnie składaj rysunki dzięki w pełni zintegrowanej, kompaktowej składarce Folder Express 3011. Twórz starannie złożone, gotowe do użycia, wielkoformatowe wydruki kolorowe i monochromatyczne.

Wydajna automatyzacja

Wydajna automatyzacja ogranicza zakres czynności wykonywanych ręcznie – użytkownicy nie muszą zbierać, przycinać ani składać wydruków ręcznie. Pełna integracja z ploterami wielkoformatowymi Canon i oprogramowaniem do obsługi przepływu pracy ClearConnect.

Kompaktowa konstrukcja i cicha praca

Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji Folder Express 3011 zajmuje mało miejsca. Ponadto urządzenie pracuje bardzo cicho, co sprawia, że doskonale nadaje się do biura.

Efficient automation

Idealne do zastosowań CAD/GIS

Składaj zestawy dokumentów o różnych rozmiarach, do formatu A0. Możesz drukować i składać dokumenty o szerokości do 914 mm, co doskonale sprawdza się w przypadku produkcyjnego druku dokumentów CAD i GIS.

Wydajność

Możesz pracować z maksymalną wydajnością, układając nawet 80 złożonych dokumentów formatu A0 na zautomatyzowanym pasie odbiorczym.

Łatwa integracja

Do dyspozycji 255 gotowych szablonów składania dokumentacji technicznej. Korzystaj z możliwości tworzenia własnych programów składania, korzystając z WebTools Express.

Story_2

Optymalizacja pod kątem PlotWave i ColorWave

Chcesz uzyskać więcej informacji o automatycznej składarce Folder Express 3011?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI