Artur Monse 3D Case Study

Opis wdrożenia - druk 3D w firmie Artur Monse

Artur Monse jest firmą rodzinną specjalizującą się w odlewnictwie cynkowym. Siedziba firmy znajduje się w niemieckiej miejscowości Velbert. W działalności firmy liczą się niezawodność i jakość, a produkowane elementy charakteryzują się dużą złożonością i różnorodnością geometryczną. Ich odbiorcami są firmy z różnych branż.

Firma Artur Monse dostrzegła możliwość skrócenia czasu wprowadzania produktów do sprzedaży dzięki nowym rozwiązaniom do tworzenia prototypów, zgodnym z tradycyjnymi metodami produkcyjnymi stosowanymi w firmie. Dowiedz się, w jaki sposób wdrożenie rozwiązań do druku 3D umożliwiło firmie produkcję wysokiej jakości, precyzyjnie odwzorowanych prototypów, zmniejszenie liczby błędów oraz wygenerowanie oszczędności.

"Drukowanie prototypów w technologii 3D umożliwia nam wykrywanie słabych punktów i potencjalnych problemów przed rozpoczęciem produkcji. Dzięki temu firmie Artur Monse udało się ograniczyć liczbę błędów powstających przy produkcji odlewów, co przełożyło się na oszczędność pieniędzy i czasu, a w konsekwencji zwiększenie poziomu zadowolenia klientów."

Frank Schumacher – dyrektor generalny firmy Artur Monse

Więcej opisów wdrożeń
Shapeways

SHAPEWAYS

Jeden z nawiększych na świecie dostawców usług druku 3D

Foss Tech

FossTech AS

Firma z branży mechatronicznej wykorzystująca prototypy drukowane w technologii 3D.

Artur Monse’s story

Opis wdrożenia w firmie Artur Monse

Zobacz w jaki sposób technologia druku 3D pozwoliła firmie Artur Monse szybciej i lepiej tworzyć prototypy i jak przełożyło się to na sukces finansowy.

Pobierz plik PDF (1,4 MB) >

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Gdy w grę wchodzą innowacyjne rozwiązania i usługi dotyczące drukowania 3D, postaw na współpracę z firmą Canon.

Kontakt