3D Printing Software

Materialise Oprogramowanie Materialise Magics do optymalizacji procesów druku 3D

Rozwój technologii drukowania 3D i coraz większy nacisk na dostarczanie elementów o wysokiej jakości sprawiają, że rola oprogramowania do przygotowania danych stała się niezwykle ważna.

Pobierz plik PDF z danymi technicznymi programu Materialise Magics21 (171 KB) >

Obsługa niemal wszystkich formatów plików CAD

Materialise Magics21 umożliwia importowanie plików w bardzo wielu formatach, w tym zawierających informacje o kolorach i teksturach.


Naprawa i przygotowanie plików

Edytor plików STL w oprogramowaniu Magics21 umożliwia korygowanie błędów i tworzenie poprawnie przygotowanych do druku danych. Wszystko to w prostym i przyjaznym użytkownikowi intefejsie. Naprawa plików STL obejmuje usuwanie błędów dotyczących odwróconych trójkątów, wadliwych krawędzi, otworów i innych usterek.


Poprawianie i edycja danych

Użytkownicy mogą doskonalić swoje projekty: dodawać logo, numery seryjne i puste elementy oraz nakładać tekstury i tworzyć struktury wewnętrzne.


Przygotowanie obszaru roboczego

Użytkownicy zyskują narzędzia niezbędne do powielania elementów, układania ich w idealny sposób, skutecznego ich zagnieżdżania i tworzenia pustych stref.


Optymalizuj swoje wydruki

Materialise Magics21 gwarantuje poprawne wykonanie modelu. Umożliwia wyświetlanie poszczególnych warstw, wykrywanie kolizji (nakładania się) elementów, zapisywanie platform roboczych i generowanie raportów.

Intro body image

Zaufaj rekomendacjom użytkowników z całego świata

Materialise Magics21 zapewnia przewagę nad konkurencją wszystkim użytkownikom - od najbardziej zaawansowanych biur usługowych po architektów czy firmy z branży elektroniki użytkowej.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Gdy w grę wchodzą innowacyjne rozwiązania i usługi dotyczące drukowania 3D, postaw na współpracę z firmą Canon.

Kontakt