APLIKACJA

Canon Content Transfer Mobile

Aplikacja na system iOS, która łączy telefon iPhone z kamerą XF605 w celu bezproblemowego przesyłania nagrań z kamery na serwer FTP.

Obowiązują opłaty subskrypcyjne.

Szybszy, sprawniejszy przepływ materiałów reporterskich

Content Transfer Mobile (CTM) to aplikacja dla systemu iOS, która umożliwia pobieranie nagrań reporterskich wiadomości na telefon iPhone i przesyłanie ich bezpośrednio do serwera FTP stacji nadawczej za pośrednictwem sieci 4G/5G lub Wi-Fi. Umożliwia także zaawansowane zarządzanie metadanymi.

XF605

Pobieranie danych z kamery do telefonu

Dzięki aplikacji CTM można podłączyć kamerę XF605 do telefonu iPhone za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub za pomocą kabla USB-C i pobierać pliki MP4, XML, metadane i pliki Audio Proxy do iPhone'a.

Przesyłanie danych z telefonu na serwer FTP

Oprócz zarządzania tym, które pliki lokalne mają być przesyłane na serwer FTP, aplikacja CTM umożliwia także pobieranie zawartości z kamery i natychmiastowe przesyłanie jej na serwer w ramach jednej operacji, co usprawnia pracę.

XF605
XF605

Edycja metadanych materiałów reporterskich

Dużą zaletą aplikacji CTM jest możliwość edycji i importowania metadanych przed nagraniem i po jego zakończeniu. Obsługuje ona standard NewsML-G2, zapewniając spójność i łatwość integracji z przepływem prac transmisyjnych i umożliwiając zarządzanie plikami. Pliki XML można edytować w aplikacji CTM i zapisywać w kamerze. Ponadto w aplikacji CTM można modyfikować metadane zapisane w kamerze, co umożliwia aktualizację informacji o zawartości przed przesłaniem materiału na serwer.

Produkty powiązane

 • Profesjonalne kamery

  XF605

  Wszechstronna, rejestrująca materiały w jakości telewizyjnej kamera 4K udostępnia zaawansowany system AF i różne opcje łączności oraz obsługuje strumieniową transmisją – wszystko z myślą o wymagających produkcjach.
  Wyświetl szczegóły XF605
 1. Obsługiwane języki

  Dostępne języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, turecki, portugalski

  Zgodność – Canon XF605*

  * Wygląd kamery Canon XF605 przedstawiony na tych fotografiach i materiale wideo może różnić się od wyglądu produktu dostępnego w sprzedaży.