W poszukiwaniu spontanicznych historii

Zobacz, w jakich sytuacjach sprawdzą się aparaty EOS M

Bezlusterkowce Canon EOS M

Bezlusterkowce to idealny wybór dla aktywnych użytkowników, którzy szukają wysokiej jakości poręcznego aparatu do różnych celów. Coraz częściej wykorzystywane są w nich zaawansowane rozwiązania znane z lustrzanek, przez co stają się potężnym i zarazem wygodnym narzędziem, które bez problemu mieści się w kieszeni. W jakich sytuacjach najlepiej sprawdzą się bezlusterkowce, czyli tzw. aparaty kompaktowe z wymienną optyką? Sprawdźmy.

Profesjonalne materiały do sieci

Dbając o rozwijanie swoich kanałów społecznościowych, potrzebujesz zarówno wysokiej jakości zdjęć, jak i wideo w jakości przynajmniej Full HD. Z aparatem EOS M50 bez wysiłku opowiesz historie pisane obrazem na swój własny sposób i uchwycisz to, co najważniejsze w doskonałej rozdzielczości nawet w pochmurny dzień lub w ciemnym pomieszczeniu. 

Rozdzielczość 4K w EOS M50 pozwala ci na swobodną edycję materiałów z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów nawet przy dużym zbliżeniu. Czterokrotnie wyższa niż Full HD rozdzielczość daje maksymalne możliwości tworzenia profesjonalnych materiałów do sieci. A jeśli zdjęcia i standardowe wideo to dla ciebie za mało i szukasz nowych, niestandardowych formatów dla urozmaicenia swojego profilu – tryb Time-Laps 4K pozwoli przebić się z oryginalnym przekazem. EOS M50 pozwala nagrywać filmy poklatkowe 4K tak łatwo, jakbyś robił zdjęcia czy nagrywał wideo.

Za perfekcyjną ostrość na zdjęciach i precyzyjne śledzenie ruchomych obiektów w bezlusterkowcach EOS M odpowiada technologia Dual Pixel CMOS AF, duża matryca i procesory DIGIC o fenomenalnej wydajności. Dlatego jeśli nagrywasz materiały na vloga lub wideo relacje z dalekich podróży, z łatwością uchwycisz najbardziej subtelne emocje, które będą doskonale prezentować się zarówno w sieci, jak i na dużym ekranie. Dodatkowo stabilizacja obrazu gwarantuje stabilność nagrania w każdych warunkach, dzięki czemu obiekty pozostają wyostrzone podczas ruchu.

Mobilność w każdej sytuacji

Szybkie udostępnianie materiałów na kanały społecznościowe? Nic prostszego. Łączność Bluetooth, Wi-Fi czy NFC w połączeniu z aplikacjami Canon na smartfony i tablety tworzą mobilny ekosystem pracy i pozwalają jeszcze szybciej udostępniać wysokiej jakości materiały w sieci. Aparaty EOS M umożliwiają przeglądanie zdjęć i filmów oraz dzielenie się nimi z przyjaciółmi za pośrednictwem chmury, a także zdalne sterowanie aparatem i obserwowanie obrazu na ekranie urządzenia dzięki aplikacji Canon Camera Connect.

Podróże i fotografia miejska

Jeśli aparat to nieodłączny element Twojego bagażu, a na co dzień inspiruje cię miejska przestrzeń i ludzie – poręczny bezlusterkowiec będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.
Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że EOS M nie potrzebuje specjalnej torby czy plecaka – bez większych problemów schowamy go w kieszeni kurtki czy płaszcza. Nawet najmniejszy z rodziny bezlusterkowców Canon – ważący zaledwie 302 g model EOS M100 – wyposażono w rozwiązania znane z wyższych i droższych modeli EOS.

Bezlusterkowce Canon EOS M

Fotografia dokumentalna

Jeśli fascynuje cię otaczająca rzeczywistość, a z ludzkich twarzy starasz się wydobyć skrywane emocje, to zdecydowanie możesz nazwać się aspirującym dokumentalistą. W fotografii dokumentalnej fotograf i jego aparat nie mogą zakłócać rozgrywających się wydarzeń. Dyskretny korpus EOS M z odpowiednim obiektywem to idealne narzędzie do tego rodzaju zastosowań. Niewielkich rozmiarów body nie tworzy sztucznej bariery.
Uchwycenie tego wyjątkowego, decydującego momentu wymaga odpowiedniej szybkości i precyzji. Dzięki systemowi Dual Pixel CMOS AF zarejestrujesz serię zdjęć z prędkością nawet do 9 kl./s (w modelu EOS M50), a funkcja błyskawicznego włączania i szybkie nawiązywanie łączności z urządzeniami mobilnymi, pozwoli uwiecznić i dzielić się ujęciami natychmiast po ich wykonaniu.

Powrót na stronę Odkryj świat EOS M