EOS M50 - żyj na 100%

Bezlusterkowce Canon EOS M

W życiu pełnym pasji kompromis jest sztuką. Jeśli poświęcasz się czemuś w 100 procentach, a jednocześnie chcesz dzielić się z innymi swoimi przeżyciami i emocjami, z pewnością szukasz rozwiązań, które pozwolą ci jak najsprawniej uwieczniać twoje dokonania. Pierwsze filmy i zdjęcia zapewne powstały za pomocą smartfona. Jednak na pewnym etapie jego ograniczone możliwości przestały być wystarczające. Co teraz?

Sztuka kompromisu

Najwyższa pora wejść na wyższy level i rozejrzeć się za aparatem fotograficznym. Przecież twoi followersi na kanałach społecznościowych oczekują wciąż nowych materiałów. A oni potrafią docenić jakość i profesjonalizm. Tyle tylko, że Ty nie jesteś fotografem. Lustrzanka cyfrowa? Na początek przygody z fotografią nie jest konieczna. Ty chcesz oddawać się swojej pasji i cieszyć się z jej realizacji, a przy okazji szukasz rozwiązania mobilnego i elastycznego, aby rejestrowane momenty natychmiast udostępniać na swoich kanałach. 

Chcesz zachować mobilność smartfona, nie tracąc przy tym zaawansowanych możliwości optycznych charakterystycznych dla lustrzanek. Bezlusterkowiec EOS M50 to najlepsza odpowiedź na twoje potrzeby.

Bezlusterkowiec – synteza wielu zalet

Aparaty kompaktowe cenimy za niewielkie rozmiary i łatwość obsługi. Wysoka jakość zdjęć i filmów oraz wymienność obiektywów to z kolei zalety lustrzanek. A co jednak, jeśli właśnie potrzebujesz złotego środka? EOS M50 to kompaktowe body, które bez problemu zmieścisz w kieszeni. To aparat, który przy zachowaniu niewielkich rozmiarów wykorzystuje technologie znane z dużo droższych modeli EOS. To połączenie mobilności i profesjonalizmu. Taki jest właśnie EOS M50. 

Zachowaj mobilność

Waga EOS M50 to zaledwie 390 g. To mniej więcej 2x tyle, co smartfon. Nawet jeśli zabierzesz go w długą, zagraniczną podróż – nie zauważysz jego obecności. Z łatwością schowasz go w kieszeni bluzy czy płaszcza i będziesz mieć zawsze przy sobie. Znajdzie sobie miejsce zarówno w damskiej kopertówce, jak i w kieszeni cargo ulubionych bojówek. Dzięki temu nie umknie ci ani zachód słońca na plaży, ani niespodziewana sytuacja na ulicy.

Zaskocz odbiorców jakością wideo 4K

Do niedawna profesjonalni filmowcy ekscytowali się osiągnięciami jakości 4K na filmach – standard ten wywołał niemałą rewolucję w świecie autorów zdjęć filmowych, całkowicie odmieniając możliwości obrazowania i percepcję odbiorców. Dziś tę samą jakość obrazu 4K uzyskasz w aparacie EOS M50. Nagrywasz materiały na vloga? Twoją pasją jest jazda na longboardzie? Uwieczniasz dynamiczne sceny podczas wydarzeń sportowych? Możliwości nagrywania wideo lub filmów poklatkowych w jakości 4K to coś, co przeniesie Twoje materiały wideo na najwyższy poziom jakości.

Filmy nagrywane aparatem EOS M50 będą zachwycać najwyższym odwzorowaniem szczegółów, a dzięki technologii płynnego śledzenia obiektów Canon Dual Pixel CMOS AF możesz osiągnąć najwyższą jakość także w ruchu. A jeśli chcesz wykorzystać stopklatki jako zdjęcia z nagranego materiału? EOS M50 pozwala wycinać kadry z filmów 4K bez utraty jakości.

Zostań władcą kadru

„Zdjęcia z biodra” to wynalazek, który zmienił oblicze codziennej fotografii reporterskiej. Dziś uchylny i obrotowy dotykowy ekran w aparacie EOS M50 pozwoli ci mieć kontrolę nad tym, co zostanie uwiecznione na zdjęciu bez względu na to, czy patrzysz przez wizjer, robisz zdjęcie z biodra czy trzymasz aparat w wysoko podniesionych rękach. To ty decydujesz, z jakiej perspektywy rejestrujesz dziejące się historie, bez względu na niewygodne położenie czy perspektywę.

Bezlusterkowce Canon EOS M

Wejdź w nowy wymiar łączności bezprzewodowej

Bezprzewodowa łączność aparatu z urządzeniami mobilnymi to już dziś standard. Synchronizacja zdjęć i filmów z galerią w smartfonie – również. EOS M50 idzie jednak o krok dalej i wprowadza nowy wymiar bezprzewodowej komunikacji z inteligentnymi urządzeniami.

Wbudowany router Wi-Fi w aparacie EOS M50 pozwala jeszcze szybciej łączyć się z aplikacją Canon Camera Connect. Automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów z galerii telefonu jest intuicyjne, a sterowanie aparatem z poziomu ekranu smartfona daje dodatkowe możliwości robienia zdjęć z nietypowej perspektywy. Natychmiastowe publikowanie materiałów w serwisach społecznościowych z pewnością docenią twoi followersi, którzy oczekują aktualnych, oryginalnych materiałów w najwyższej jakości.
Połączenie Bluetooth umożliwi ci wybudzenie aparatu za pomocą smartfona czy tabletu, a także uruchomienie funkcji Wi-Fi w celu zdalnego fotografowania lub przesyłania zdjęć na urządzenie mobilne. Zarejestrowane materiały możesz też w prosty sposób przesyłać do chmurowej aplikacji Canon Irista lub automatycznie i bezprzewodowo zsynchronizować z komputerem PC lub Mac – wszystko za pomocą programu Canon Image Transfer Utility.

Rozbuduj w miarę potrzeb

EOS M50 może stanowić świetną bazę, którą rozbudujesz w miarę podnoszenia swoich umiejętności. Dostępność obiektywów EF-M, a także ponad 80 obiektywów EF i EF-S (za pomocą specjalnego adaptera) sprawi, że kreatywność wykorzystania aparatu zależy tylko od ciebie. Podobnie z lampami błyskowymi – dzięki gorącej stopce bez kłopotów zainstalujesz zewnętrzną, wydajną lampę z uznanej linii Canon Speedlite, choćby najnowszą Speedlite 470EX-AI, pierwszą na świecie wyposażoną w funkcję inteligentnego odbicia światła. Aparat posiada także wejście, dzięki któremu podłączysz dodatkowy mikrofon, np. kierunkowy mikrofon stereo Canon DM-E1. Z tak „uzbrojonym” aparatem możesz odkrywać sekretne życie owadów w jaskiniach czy kręcić panoramiczne ujęcia podczas lotów szybowcem.

Bezlusterkowce Canon EOS M

Odnaleziony kompromis

Jeśli poszukujesz równowagi pomiędzy realizacją swojej pasji a rejestrowaniem niezapomnianych historii w najwyższej jakości obrazu, EOS M50 jest stworzony dla ciebie. Dziel się zawsze ostrymi zdjęciami, nagrywaj doskonałej jakości filmy 4K i udostępniaj je na swoich kanałach społecznościowych niemal natychmiast. Każda prawdziwa pasja na to zasługuje.

Strona produktowa EOS M50

Powrót na stronę Odkryj świat EOS M