Raporty o zrównoważonym rozwoju oddziału Canon Europe i Canon Inc.

Regionalne raporty o zrównoważonym rozwoju oddziału Canon Europe obejmują działalność firmy Canon w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce i dotyczą zakresu, który rozciąga się od zarządzania środowiskiem po wsparcie społeczności.

W przypadku raportu firmy Canon o zrównoważonym rozwoju w regionie EMEA 2013 używamy wytycznych inicjatywy GRI (Global Reporting Initiative) z poziomem zastosowania B. Zapoznaj się z tabelą inicjatywy GRI tutaj (tylko w j. angielskim).

Zlokalizowana w Japonii spółka nadrzędna Canon Inc. publikuje raporty o ochronie środowiska od lat 90. XX wieku, a globalne raporty o zrównoważonym rozwoju dla całej Grupy Canon są przygotowywane od roku 2003. Zakres tych sprawozdań obejmuje realizację założeń z dziedziny ochrony środowiska oraz działania i wyniki dotyczące projektowania i wytwarzania produktów, których celem jest ochrona środowiska i umożliwienie naszym klientom oszczędzania energii i innych zasobów. W raportach uwzględnia się także wpływ działań Grupy Canon na gospodarkę i społeczeństwo.

Raporty Canon Europe i Canon Inc. o zrównoważonym rozwoju znajdują się poniżej.

Raport firmy Canon dotyczący zrównoważonego rozwoju w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w 2014 roku [PDF, 2.7 MB]
Raport firmy Canon dotyczący zrównoważonego rozwoju w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w 2013 roku [PDF, 1.2 MB]
Canon Inc. Sustainability Report 2014 [PDF, 8.4 MB]
Canon Inc. Sustainability Report 2013 [PDF, 8.2 MB]
Canon EMEA Sustainability Report 2012 [PDF, 951 KB]
Canon Europe Sustainability Report 2011-2012 [PDF, 1.7 MB]

Wcześniejsze wersje raportów CINC są dostępne tutaj.

spacer
					image
Zrównoważony rozwój
Środowisko
Społeczeństwo
Biznes
Nagrody