Dni Otwarte w Canon Polska: cykl spotkań dla klientów

Warszawa, 7 stycznia 2014 r. - W dniach 10-13 grudnia 2013 r. w nowym biurze firmy Canon Polska odbyły się dni otwarte. Podczas tego 4-dniowego wydarzenia zaproszeni goście – klienci i dystrybutorzy – mogli zapoznać się z pełnym portfolio produktów, oprogramowania i rozwiązań.

Nowy showroom1.jpg Nowy showroom2.jpg
Nowy showroom w firmie Canon Polska

W ramach dni otwartych odbyło się 6 spotkań w grupach tematycznych skierowanych do klientów: Canon Business Services, Wide Format, Office, Graphic Arts, produktów konsumenckich oraz klientów z sektora publicznego. Gości witał Bruno Raab, Dyrektor Zarządzający w Canon Polska, który opowiadał o strategii i wizji firmy, a także jej nowej strukturze po połączeniu z firmą Océ. Głównym punktem wydarzenia było zwiedzanie nowego, kompleksowo wyposażonego showroomu, gdzie zaprezentowano ofertę Canon – od aparatów i kamer, przez urządzenia biurowe, aż po maszyny wielkoformatowe i produkcyjne.

Podczas spotkań, klienci mogli sprawdzić m.in. jak wygląda w praktyce trend BYOD (Bring Your Own Device), drukując z własnych urządzeń mobilnych. Fotograf Marcin Jamkowski, należący do grona Canon Explorers, drukował swoje prace na wielkoformatowych urządzeniach z serii imagePROGRAF, prezentując jednocześnie zastosowanie tych maszyn w produkcji fotografii wystawowej oraz ich doskonałe parametry.

Dni otwarte, które odbyły się w grudniu traktujemy jako bardzo ważne wydarzenie w kontekście współpracy z partnerami i pogłębiania relacji z naszymi klientami. Podobne imprezy zamierzamy organizować regularnie. Udało nam się pokazać to, na czym podczas tego pierwszego spotkania zależało nam najbardziej – proces integracji zakończył się kilka miesięcy temu sukcesem. Dzięki połączeniu obu firm klienci zyskali dostęp do nowych możliwości za sprawą szerokiego portfolio produktów i usług. Zaprosiliśmy klientów to nowego showroomu, który znajduje się w polskiej centrali firmy Canon. Zaprezentowano nie tylko produkty, ale także rozbudowaną ofertę oprogramowania i usług, system obiegu dokumentów w nowoczesnej firmie, wydruki wielkoformatowe Graphic Arts oraz najnowsze produkty foto i wideo - mówi Bruno Raab, Dyrektor Zarządzający w Canon Polska.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych