SELPHY CP1000: kompaktowa drukarka oferująca wysokiej jakości zdjęcia

Warszawa, 16 kwietnia 2015 r. – Canon SELPHY CP1000 to nowa, kompaktowa drukarka fotograficzna, która oferuje zdjęcia w jakości charakterystycznej dla fotolabu. Wydruk fotografii trwa zaledwie 47 sekund¹, a urządzenie pozwala drukować bezpośrednio z aparatu², USB czy karty pamięci. SELPHY CP1000 charakteryzuje się kompaktową i elegancką konstrukcją. Drukarka została wyposażona w odchylany 6,8 cm (2,7”) ekran, a dodatkowo posiada łatwy i intuicyjny w obsłudze interfejs. Z kolei opcjonalny akumulator, montowany bezpośrednio do urządzenia, pozwala korzystać z drukarki niezależenie od sytuacji.

SELPHY CP1000


Zdjęcia w żywych, wibrujących kolorach są efektem zastosowania zaawansowanej technologii termosublimacyjnej. Do produkcji fotografii w wysokiej rozdzielczości drukarka wykorzystuje 16,7 mln kolorów. Aby jeszcze lepiej oddać klimat zdjęcia i barwy, CP1000 oferuje funkcje automatycznej korekcji (Auto Image Optimize), która pozwala m.in. poprawić kontrast, usunąć szumy czy efekt czerwonych oczu. Z kolei tryb Smooth Skin (gładkiej skóry) redukuje niedoskonałości i zapewni wysoką jakość za każdym razem.

Pełna kontrola i swoboda w tworzeniu
System regulacji temperatury nakładania folii pozwala uzyskać cztery różne rodzaje wykończenia bez konieczności zmiany nośnika. Wśród dostępnych wariantów jest wykończenie błyszczące, dzięki któremu zdjęcie zachowa trwałość do 100 lat, a także trzy rodzaje wydruków półbłyszczących dla uzyskania odbitek odpornych na ślady palców i zaplamienia.

SELPHY CP1000 oferuje zróżnicowane formaty druku. Można skorzystać ze standardowego rozmiaru pocztówkowego, ale także dodatkowych opcji, takich jak np. rozmiar 50 x 50 do druku fotografii z serwisu Instagram™ czy wydruku wielkości karty kredytowej. Drukarka została wyposażona w tryb druku zdjęć do dokumentów tożsamości, który oferuje 43 predefiniowane wymiary fotografii. Jest to funkcja, która świetnie sprawdzi się także w małych biurach lub podczas organizacji wydarzeń masowych, gdzie szybko trzeba wyprodukować np. identyfikatory dla gości. Możliwość wydrukowania dwóch różnych formatów na jednym arkuszu czy narzędzia do kadrowania i przycinania obrazu zwiększają precyzję i pozawalają uzyskać pożądany rezultat za pierwszym razem.

SELPHY CP1000 – kluczowe cechy:

  • Kompaktowa i przenośna drukarka.
  • Szybkie i łatwe drukowanie z aparatu, karty pamięci czy USB.
  • Trwałe wydruki w najwyższej jakości.
  • Zróżnicowane opcje wykończenia.
  • Rozbudowane opcje druku zdjęć do dokumentów.

¹ 47 sekund dla wydruków 10x15 cm.
² Funkcja dostępna dla aparatów zgodnych ze standardem PictBridge.

spacer
					image
Dalsze informacje
SELPHY CP1000 Images
SELPHY CP1000 Specification Sheet [PDF, 182 KB]
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych