Canon PIXMA MG3650 – bezprzewodowa drukarka dla użytkowników domowych

Warszawa, 21 lipca 2015 r. – Firma Canon zaprezentowała dziś nową wielofunkcyjną drukarkę atramentową PIXMA MG3650, która uzupełnia serię urządzeń dla użytkowników domowych. Nowy model zastępuje urządzenie PIXMA MG3550 i oferuje rozbudowane opcje bezprzewodowego skanowania, kopiowania i drukowania, zarówno dokumentów, jak i zdjęć czy kreatywnych wydruków, które zapewnią wakacyjną rozrywkę najmłodszym.

PIXMA MG3650

Nowa PIXMA MG3650 łączy się z komputerem, smartfonem czy tabletem za pośrednictwem popularnych aplikacji i usług chmurowych. Dzięki temu bezprzewodowe drukowanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Rozwiązania dla domu i biura
Korzystając z nowej aplikacji Canon PRINT, urządzenie PIXMA MG3650 pozwala drukować zdjęcia bezpośrednio z aplikacji Instagram™ i Slideshare™¹, a także przechowywać zeskanowane dokumenty i fotografie w programie Microsoft OneNote™². Drukarka wspiera również bezpośredni druk z szerokiej gamy serwisów społecznościowych i usług w chmurze, takich jak Facebook™, Flickr™, Evernote™, Google Drive™, Dropbox™ czy OneDrive™. Dodatkowo, PIXMA MG3650 umożliwia dodawanie zeskanowanych dokumentów w formie załączników do wiadomości e-mail i wysyłanie ich z poziomu urządzenia. Sprawia to, że zarządzanie dokumentami z domu czy biura staje się jeszcze łatwiejsze³. Co więcej, urządzenie obsługuje funkcję PictBridge (WLAN) i tym samym daje możliwość bezprzewodowego drukowania zdjęć z kompatybilnych aparatów.

Drukowanie z dowolnego miejsca
PIXMA MG3650 daje ogromne możliwości w zakresie druku z urządzeń mobilnych⁴ oraz popularnych usług chmurowych - praktycznie z każdego miejsca. Korzystając z najnowszej aplikacji Canon PRINT, użytkownicy mogą jeszcze szybciej i łatwiej drukować z urządzeń mobilnych bez konieczności podłączania drukarki do komputera czy instalowania sterowników. MG3650 obsługuje także funkcje Google Cloud Print™ i Apple AirPrint™. Została wyposażona w tryb punktu dostępowego, który pozwala utworzyć sieć na żądanie i bez konieczności podłączenia do internetu.

Praca kreatywna
Technologia ChromaLife100 firmy Canon sprawia, że wydrukowane na urządzeniu PIXMA MG3650 odbitki charakteryzują się doskonałą jakością. Dodatkowo, oryginalny papier fotograficzny Canon zapewnia wysoką trwałość i najwyższą jakość zdjęć, co pomoże przekazać najcenniejsze wspomnienia kolejnym pokoleniom.

Usługa Canon CREATIVE PARK PREMIUM©⁵ zapewnia dostęp do szerokiej gamy kreatywnych materiałów, od spersonalizowanych kart okolicznościowych i albumów, przez kalendarze, po papierowe modele i wiele innych szablonów, dając ogromne możliwości twórczej zabawy dla całej rodziny. Ponadto, oprogramowanie My Image Garden© ułatwia porządkowanie i wybór zdjęć (np. funkcja rozpoznawania twarzy lub kompozycji) oraz ich drukowanie z użyciem szablonów. Z kolei Easy-PhotoPrint+© pozwala - za pośrednictwem komputera lub tabletu – tworzyć kartki okolicznościowe i fotograficzne kalendarze, które następnie można wydrukować na urządzeniu PIXMA.

Dla zapewnienia użytkownikom domowym większych oszczędności, PIXMA MG3650 obsługuje tusze XL firmy Canon, które pozwalają obniżyć koszt druku pojedynczej strony⁶ nawet o 50%.

PIXMA MG3650 – kluczowe cechy:

  • Możliwość druku ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji PRINT Inkjet/ SELPHY
  • Obsługa funkcji Google Cloud Print i Apple AirPrint
  • Niewielka i stylowa drukarka wielofunkcyjna z obsługą sieci Wi-Fi: drukowanie, kopiowanie i skanowanie
  • PIXMA Cloud Link (druk i skanowanie)
  • Możliwość druku dwustronnego
  • Oszczędność i ergonomia dzięki opcjonalnym wkładom XL
  • Funkcja WLAN PictBridge pozwala drukować bezpośrednio z aparatu
  • Długowieczne wydruki dzięki tuszom ChromaLife100


¹ SlideShare jest znakiem handlowym SlideShare Inc.
² Funkcja dostępna tylko w przypadku korzystania z oryginalnych tuszów Canon PIXMA.
³ Funkcja dostępna tylko w przypadku korzystania z oryginalnych tuszów Canon PIXMA.
⁴ Zgodność z systemami iOS i Android.
⁵ Funkcja dostępna tylko w przypadku korzystania z oryginalnych tuszów Canon PIXMA.
⁶ Na podstawie średniej detalicznej ceny sprzedaży i wydajności wkładów XL (standard ISO/IEC 24711) w porównaniu do tuszów o standardowej pojemności.

spacer
					image
Dalsze informacje
PIXMA MG3650 Images
PIXMA MG3650 Specification Sheet [PDF, 68 KB]
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych