Przechowuj wszystkie zdjęcia w jednym miejscu – Canon prezentuje Connect Station CS100

Warszawa, 5 stycznia 2015 r. – Canon zaprezentował Connect Station CS100, nowoczesne urządzenie do przechowywania danych, które umożliwia szybkie i bezpieczne przeglądanie oraz udostępnianie fotografii i filmów.

Connect Station CS100

Łatwość przesyłania z aparatu i urządzeń mobilnych
Connect Station CS100 pozwala zapomnieć o problemach ze znalezieniem karty pamięci lub urządzenia, na którym zapisaliśmy zdjęcia. Dzięki łączności NFC, wszystkie fotografie i filmy mogą być łatwo importowane za pomocą jednego przycisku bezpośrednio z aparatów i kamer[1] Canon.

Swoje ulubione zdjęcia można także przesyłać do Connect Station CS100 z szerokiej gamy urządzeń. Wyjątkowe chwile uchwycone aparatem mogą być importowane za pomocą kabla USB[2] lub bezpośrednio z karty pamięci[3]. Zdjęcia zrobione smartfonem lub tabletem można przesyłać przez przeglądarkę internetową korzystając z dostępu do Wi-Fi – pozwala to w prosty sposób zebrać wszystkie fotografie i filmy w jednym miejscu.

Przeglądaj zdjęcia na dużym ekranie
Raz zapisane na urządzeniu Connect Station CS100 pliki można w każdej chwili odtworzyć i wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi cieszyć się wspomnieniami. Connect Station CS100 można podłączyć do telewizora za pomocą złącza HDMI, dzięki czemu zdjęcia i filmy będą wyświetlane w doskonałej jakości Full HD. Do szybkiego przeglądania zasobów można skorzystać z łączności bezprzewodowej na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze i wyświetlać fotografie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Connect Station CS100 pozwala również z łatwością organizować zdjęcia i tworzyć katalogi multimediów na ekranie telewizora – korzystając z dedykowanego pilota na podczerwień można wyświetlać zasoby według daty i tworzyć albumy tematyczne.

Podziel się wspomnieniami
Bliscy i przyjaciele także mogą być na bieżąco – aplikacja CANON iMAGE GATEWAY i urządzenie Connect Station CS100 pozwalają w prosty sposób udostępniać zdjęcia i filmy w najpopularniejszych mediach społecznościowych, a także przesyłać je do aplikacji irista –platformy typu „cloud” do zarządzania multimediami firmy Canon. Można także przesyłać całe albumy w pełnej rozdzielczości do innego urządzenia CS100, dzięki czemu rodzina i przyjaciele z całego świata będą mogli oglądać oraz drukować zdjęcia. Aby wydrukować zapisane zdjęcia, nie trzeba mieć dostępu do komputera – wystarczy drukarka obsługująca standard PictBridge i łączność Wi-Fi.

Oprogramowanie urządzenia Connect Station CS100 będzie dostępne w 11 wersjach językowych[4].

Connect Station CS100 - kluczowe funkcje:

  • Przesyłaj zdjęcia i filmy jednym dotknięciem przez NFC[5]
  • Przechowuj wszystkie pliki w jednym miejscu
  • Udostępniaj obrazy do mediów społecznościowych[6], do chmury, czy innego urządzenia Connect Station CS100
  • Drukuj bezpośrednio z Connect Station CS100 na drukarce[7] podłączonej do Wi-Fi
  • Zgrywaj i przenoś multimedia z karty pamięci[8] lub z aparatu[9] za pomocą kabla USB[1] Połączenie przez PTP (Picture Transfer Protocol). Kompatybilne z aparatami i kamerami Canon wyprodukowanymi od 2010 r.
[2] Połączenie przez PTP (Picture Transfer Protocol). Kompatybilne z aparatami i kamerami Canon wyprodukowanymi od 2010 r.
[3] Importowane zdjęcia są zapisywane w folderze zgodnie ze strukturą DCIM lub AVCHD
[4] Japoński, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, uproszczony chiński, rosyjski, koreański, tradycyjny chiński, portugalski.
[5] Funkcja dostępna w aparatach i kamerach Canon z funkcją NFC wspieraną przez Connect Station CS100
[6] Niektóre funkcje wymagają konta CANON iMAGE GATEWAY. Usługa CANON iMAGE GATEWAY może nie być dostępna w niektórych krajach i regionach. Szczegółowe informacje na www.canon-europe.com/cig
[7] PictBridge poprzez WLAN
[8] Ciesz się zdjęciami i wideo z różnych urządzeń w jednym miejscu
[9] Połączenie przez PTP (Picture Transfer Protocol). Kompatybilne z aparatami i kamerami Canon wyprodukowanymi od 2010 r.

spacer
					image
Dalsze informacje
CS100 Images
CS100 Specification Sheet [PDF, 49 KB]
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych