Nowy projektor Canon z serii XEED: WUX6010

Warszawa, 15 grudnia 2015 r. – Firma Canon Europe zaprezentowała najnowszy model z serii instalacyjnych projektorów XEED - WUX6010. Jest to rozszerzona wersja flagowego już WUX6000.

Canon XEED WUX6010
Canon XEED WUX6010

XEED WUX6010 został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników końcowych i integratorów. Oferuje rozbudowane opcje łączności, wysoką jasność i zróżnicowane możliwości w zakresie instalacji. Jest to produkt skierowany do pracy w środowiskach biznesowych, edukacyjnych, czy podczas realizacji pokazów czy wystaw.

Projektor obsługuje nowy standard łączności HDBaseT pozwalający na transmisję mediów HD, dźwięku i sygnałów kontrolnych na dużą odległość przy użyciu jednego kabla LAN. Długość kabla może wynosić nawet 100 metrów, co bardzo ułatwia konfigurację systemu i wspiera przesyłanie informacji.

XEED WUX6010 umożliwia wykorzystanie pięciu różnych obiektywów – krótkoogniskowego, oraz zoomów: szerokokątnego, standardowego, długiego i ultradługiego. Wszystkie obiektywy mają ten sam system mocowania, dzięki czemu są zgodne z pozostałymi modelami z tej serii - XEED WUX4000, WUX5000 i WUX6000. Integratorzy zyskują tym samym dużą elastyczność w zakresie instalacji. Projektor jest także dostępny w wersji dla środowisk medycznych z trybem symulacji DICOM¹. W tej konfiguracji umożliwia wyświetlanie kontrastowych czarno-białych obrazów.

XEED WUX6010 jest objęty 3-letnią gwarancją Canon na wymianę lampy, która obejmuje całkowite pokrycie kosztów wymiany lampy w okresie 3 lat od momentu zakupu nowego urządzenia. Dodatkowo, produkt ten jest objęty 3-letnią rozszerzoną gwarancją serwisową, w ramach której klient, już następnego dnia, otrzymuje urządzenie zastępcze na czas naprawy serwisowej.

XEED WUX6010 będzie dostępny w styczniu 2016 r.¹ Standard Digital Imaging and Communications in Medicine. Nie może być wykorzystywany w celach diagnostycznych.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych