Specjalna oferta Canon dla profesjonalnych filmowców

Warszawa, 18 września 2013 r. - Firma Canon przygotowała specjalną ofertę skierowaną do profesjonalnych twórców filmowych, operatorów i firm produkcyjnych. Promocja obejmuje zaawansowane kamery systemu Cinema EOS oraz produkty z serii XF i XA. Klienci którzy do 31 grudnia 2013 roku zakupią u autoryzowanych dystrybutorów Pro Video wybrane modele kamer, otrzymają rabat w wysokości do 10 tys. złotych lub dodatkowe akcesoria o wartości 4 tys. złotych: transmiter WFT-E6B, akumulator BP-955 i adapter CA-930.

Canon EOS C300.jpg
Canon EOS C300

Lista autoryzowanych dystrybutorów Pro Video firmy Canon obejmuje firmy: Beiks, Studiotech, PW Digital, Foto-Plus, Pro Club, Cyfrowe.pl. Szczegóły oferty specjalnej:

  • W ramach promocji zaawansowaną kamerę EOS C500 można będzie kupić o 10 tys. złotych (z VAT) taniej. Model ten oferuje nagrywanie w trybie 4K. Pozwala zapisywać obraz w gotowym do emisji formacie MPEG-2 MXF i z prędkością 50 Mb/s (4:2:2). Nagrywanie może odbywać się na dwóch kartach pamięci CF jednocześnie, a użytkownik ma do dyspozycji opcję przekazywania i jednoczesnego nagrywania.
  • W ofercie promocyjnej do kamer EOS C100 i C300 można będzie za symboliczną złotówkę dokupić zestaw akcesoriów o wartości 4000 złotych oraz 2000 złotych: transmiter danych WFT-E6B, akumulator BP-955 i adapter CA-930 do kamery C300 albo akumulator BP 975 oraz CA 930 do kamery C100. Pierwszy z modeli cechuje kompaktowa konstrukcja i wszechstronny wysokiej klasy obiektyw, a także zaawansowana technologia profesjonalnego przetwarzania obrazu HD. Kamera jest łatwa w obsłudze i skonfigurowana idealnie do potrzeb niezależnych operatorów, którzy najczęściej pracują sami. Z kolei EOS C300 cechuje się wyjątkowo zwartą konstrukcją. Kamera w podstawowej konfiguracji waży zaledwie 1669 g (bez obiektywu). Odłączana rączka, uchwyt i panel kontrolny z możliwością nachylania pod wybranym kątem sprawiają, że manewrowanie kamerą jest niezwykle łatwe.
  • Oferta promocyjna pozwala zakupić kamerę XF305 o 3700 złotych (brutto) taniej, a XF 300 ze zniżką w wysokości 3000 złotych (brutto). Modele XF305 i XF300 to jedne z pierwszych profesjonalnych kamer firmy Canon z zapisem w postaci plików. Połączenie kodowania MPEG-2, 50 Mb/s z próbkowaniem 4:2:2, obiektywu Canon klasy L oraz 3 matryc Full HD CMOS umożliwia zapis doskonałej jakości filmów HD na kartę CF.
  • W ofercie specjalnej modele XF105 i XF 100 można będzie zakupić w cenie niższej o 4100 złotych. Są to najmniejsze kamery Canon z kodekiem MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 Full HD. Rejestrowanie z przełączaniem między dwoma gniazdami kart umożliwia kontynuowanie filmowania bez przerwy, zaś funkcja nagrywania do dwóch gniazd pozwala na jednoczesny zapis tego samego materiału na dwóch kartach.
  • W okresie trwania promocji kamera XA10 będzie dostępna w cenie o 820 złotych niższej. Model ten umożliwia rejestrację obrazu i dźwięku o doskonałych parametrach. Kamera została wyposażona w jasny, szerokokątny obiektyw wideo HD firmy Canon (30,4 mm, f/1,8), który posiada bezwibracyjny, 10-krotny zoom optyczny o zmiennej prędkości, a także 8-listkową przysłonę zapewniającą bardziej atrakcyjny efekt bokeh.

Więcej informacji na temat oferty uzyskać można u wybranych autoryzowanych partnerów: Beiks (www.beiks.pl), Studiotech (www.studiotech.pl), PW Digital (www.digital24.pl), Foto-Plus (www.fotoplus.pl), ProClub (www.proclub.pl), Cyfrowe.pl (www.cyfrowe.pl).

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Informacje
Zdjęcia