Canon pracuje nad nowatorskim urządzeniem do przechowywania zdjęć

Warszawa, 15 września 2014 – Firma Canon pracuje nad nowym konceptem urządzenia do przechowywania zdjęć o roboczej nazwie Cross Media Station. Pozwala ono na proste zarządzanie wysokiej jakości zdjęciami oraz filmami robionymi za pomocą aparatów cyfrowych.

photo-storage device.jpg

Cross Media Station wyróżniają te same cechy co aparaty Canon – szybkość działania, komfort użytkowania oraz wysoka jakość zdjęć. Nowe urządzenie umożliwia łatwe przechowywanie obrazów zapewniając użytkownikom komfort korzystania z biblioteki zdjęć i filmów.

Dzięki technologii NFC, zdjęcia i filmy można łatwo przenosić z aparatu do urządzenia Cross Media Station, a następnie przeglądać w wysokiej jakości na telewizorze. Dodatkowo po podłączeniu urządzenia do sieci pozwala ono użytkownikom na łatwe udostępnianie filmów i zdjęć, ich drukowanie oraz wiele innych czynności możliwych dzięki rozbudowanemu zakresowi dostępnych funkcji.

Szczegóły na temat nowego urządzenia, zarówno dane techniczne, ceny jak i data wprowadzenia na rynek nie zostały jeszcze oficjalnie podane. Canon nieustannie pracuje nad produktami i rozwiązaniami z dziedziny nowych technologii, które będą przyczyniać się do rozwoju kultury fotografowania i filmowania, a także spełnią oczekiwania szerokiej rzeszy użytkowników.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych