Poczuj magię Świąt z Canon Świąteczna promocja w Saturn Złote Tarasy

Warszawa, 4 grudnia 2013 r. – Firma Canon przygotowała dla klientów sklepu Saturn w warszawskich Złotych Tarasach specjalną ofertę świąteczną. Konsumenci, którzy odwiedzą strefę Canon do 31 stycznia 2014 roku będą mogli przetestować pełną gamę produktów oraz skorzystać z promocji na wybrane modele. Cały czas trwa także świąteczny CashBack Canon, tak więc kupujący zyskują podwójne korzyści.

Poczuj magię Świąt z Canon.jpg

W ramach akcji w Złotych Tarasach firma Canon przygotowała specjalne multimedialne stoisko, na którym wszystkim zainteresowanym udostępnia do testów najnowsze produkty i rozwiązania, m.in. lustrzanki, obiektywy, aparaty kompaktowe, kamery, drukarki. Dodatkowo, w przedświąteczne weekendy można będzie zrobić sobie rodzinne zdjęcie z Mikołajem i Śnieżynką, którzy przygotowali drobne upominki od firmy Canon.

Na miejscu można przetestować działanie każdego z urządzeń, wykonać próbne wydruki, sprawdzić działanie Wi-Fi w aparatach i drukarkach przy użyciu tabletu, ale także zasięgnąć porady specjalistów obecnych na stoisku.

W ramach akcji firma Canon oferuje także wyjątkowe promocje na wybrany asortyment dostępny w sklepie Saturn w Złotych Tarasach. Kupujący otrzymają prezent w postaci jednego z produktów lub akcesoriów wspomagających ich codzienną pracę twórczą.

Promocją objęte są następujące produkty:

  • Do aparatu EOS 700D dodawana jest drukarka SELPHY CP900 za 1 zł (wartość drukarki 300 zł)
  • Do aparatów kompaktowych PowerShot G1 X, G16, S120, S110, SX50 HS, SX510 HS, SX280 HS, SX270 HS i IXUS 135 pokrowiec za 1 zł
  • Do kamery LEGRIA HF R47 dodatkowy akumulator za 1 zł
  • Do drukarki SELPHY CP900 torba na drukarkę za 1 zł

Stoisko czynne jest do 31 stycznia 2014 roku w godzinach pracy sklepu Saturn w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych