Czas na Twój kolejny krok

Warszawa, 11 czerwca 2013r. – W ramach kampanii Czas na Twój kolejny krok firma Canon przygotowała dla klientów sklepu Saturn w warszawskich Złotych Tarasach specjalną ofertę. Konsumenci, którzy odwiedzą strefę Canon będą mogli przetestować najnowsze produkty, a jeśli zdecydują się na zakup objętych promocją urządzeń otrzymają prezent o wartości nawet do 800 złotych.

Letnia promocja firmy Canon

Czas na Twój kolejny krok.jpg

W ramach akcji w Złotych Tarasach firma Canon przygotowała specjalne multimedialne stoisko, na którym wszystkim zainteresowanym udostępnia do testów najnowsze produkty i rozwiązania. Celem tego przedsięwzięcia jest pokazanie, że oferowane przez producenta urządzenia umożliwiają dokumentowanie codziennego życia zarówno profesjonalnym użytkownikom, jak i osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z fotografowaniem. Akcja ma charakter edukacyjny – daje inspirację i natchnienie konsumentom, którzy szukają najlepszych rozwiązań z zakresu przetwarzania obrazu.

Dzięki bogatej ofercie firmy Canon, na stoisku dostępny jest szeroki wybór lustrzanek cyfrowych, aparatów kompaktowych, obiektywów i lamp błyskowych, a także kamer wideo oraz drukarek. Na miejscu można przetestować działanie każdego z urządzeń, wykonać próbne wydruki, sprawdzić działanie Wi-Fi w aparatach i drukarkach przy użyciu tabletu, ale także zasięgnąć porady specjalistów obecnych na stoisku.

W ramach akcji firma Canon oferuje także wyjątkowe promocje na wybrany asortyment dostępny w sklepie Saturn w Złotych Tarasach. Kupujący otrzymają prezent w postaci jednego z produktów, akcesoriów lub narzędzi multimedialnych wspomagających ich codzienną pracę twórczą.

Promocją objęte są następujące produkty:

  • Do aparatu Canon EOS 5D Mark III dodawana jest licencja Capture One Pro w cenie aparatu (wartość licencji 800 zł)
  • Do aparatów EOS 100D, EOS 700D, EOS 6D, EOS 7D dodawana jest drukarka SELPHY CP900 za 1 zł (wartość drukarki 500 zł)
  • Do aparatów kompaktowych PowerShot SX50 HS, SX500 IS, IXUS135 pokrowiec za 1 zł
  • Do kamery LEGRIA HF R47 dodatkowy akumulator za 1 zł
  • Do każdej drukarki PIXMA papier fotograficzny 10x15 cm 50 szt. za 1 zł
  • Do drukarki SELPHY CP900 torba na drukarkę za 1 zł

Stoisko czynne jest do 31 lipca br. w godzinach pracy sklepu Saturn
w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych