Uchwyć więcej z nowymi aparatami Canon PowerShot SX520 HS i PowerShot SX400 IS

Warszawa, 29 lipca 2014 r. – Canon zaprezentował dziś dwa nowe, lekkie aparaty hybrydowe z superzoomem, które pozwolą uchwycić każdy detal zarówno na bliższym, jak i dalszym planie – PowerShot SX520 HS i PowerShot SX400 IS. Wyposażone w 42- i 30-krotny zoom optyczny, oba modele łączą w sobie doskonałą optykę z niezwykle małą, kompaktową konstrukcją, dzięki czemu są idealne, by uchwycić każdy wyjątkowy moment w wysokiej jakości.

PowerShot SX520 HS.jpg PowerShot SX400 IS.jpg
PowerShot SX520 HS PowerShot SX400 IS

Uchwyć każdy szczegół
Stworzony, aby pomóc użytkownikom odnaleźć się w każdej sytuacji, PowerShot SX520 HS jest wyposażony w 42-krotny zoom optyczny, który umożliwia uchwycenie szerokiej gamy obiektów, od niezapomnianych wakacyjnych pejzaży, po wydarzenia codzienne. 24 mm szerokokątny obiektyw jest idealny do fotografowania rozległych scen, podczas gdy imponująca, maksymalna ogniskowa 1008 mm umożliwia rejestrowanie szczegółów oddalonych obiektów.

PowerShot SX520 HS posiada ulepszony tryb kadrowania Zoom Framing Assist Auto, który automatycznie dostosowuje zbliżenie do fotografowanych obiektów. Gdy przedmiot zbliża się do granicy ujęcia, aparat sam wykrywa i oddala obraz zatrzymując fotografowany obiekt w kadrze. Także w przypadku zbliżania się obiektu, aparat automatycznie oddala perspektywę tak, by utrzymać rozmiar fotografowanego obiektu w odpowiednich proporcjach.

Kompaktowy i lekki PowerShot SX400 IS posiada 30-krotny zoom optyczny – idealny do uchwycenia szczególnych momentów, których nie chcielibyśmy przegapić. Dzięki niewielkiej konstrukcji aparat można mieć zawsze przy sobie. Duży, wygodny grip w połączeniu z ogromnym zakresem ogniskowych 24-720 mm pozwala lepiej niż kiedykowiek uchwycić każdą sytuację. Oba nowe modele umożliwiają także fotografowanie szybko poruszających się obiektów – krótki czas reakcji migawki, usprawniony algorytm oraz szybki autofocus daje gwarancję, że nigdy nie stracisz wyjątkowych okazji fotograficznych.

Zaprojektowany, by osiągać nieosiągalne
Canon pomaga użytkownikom przekraczać granice w fotografii i umożliwia rejestrowanie różnych sytuacji, dlatego dwa nowe modele posiadają optyczny stabilizator obrazu z technologią Intelligent IS, która pozwala tworzyć wyraźne i ostre zdjęcia. Wykrywając do 8 różnych typów scen, inteligentna technologia IS analizuje oddzielnie każdą z nich i automatycznie dostosowuje tryb stabilizacji, zapewniając zawsze ostre zdjęcia i stabilne filmy, które oddają prawdziwą atmosferę wspomnień.

PowerShot SX520 HS wyposażony jest w system HS, który łączy procesor DIGIC 4+ z wysoce czułą 16 MP matrycą CMOS z tylnym podświetleniem. Tym samym zapewnia ostre i szczegółowe zdjęcia, zachowując realizm kolorów nawet w warunkach słabego oświetlenia. Z kolei wyposażony w 16 MP matrycę CCD oraz procesor DIGIC 4+ model PowerShot SX400 IS doskonale nadaje się do fotografowania szerokiej gamy scen, od wschodów, po zachody słońca, uzyskując za każdym razem wspaniałe rezultaty.

Odkrywaj swoją kreatywność
PowerShot SX520 HS posiada tryb Creative Shot, który pomaga uwalniać wewnętrzne pokłady kreatywności. Wystarczy nacisnąć spust migawki i aparat automatycznie wybierze jeden z 46 efektów kreatywnych pogrupowanych w cztery kategorie. Tryb Creative Shot pozwala uzyskać nową perspektywę tworząc dodatkowo pięć różnych wersji jednego ujęcia – każde z innym efektem. Z kolei PowerShot SX400 IS posiada szeroką gamę filtrów kreatywnych, takich jak rybie oko czy zdjęcia monochromatyczne.

Wyjątkowo ergonomiczny uchwyt
Kompaktowa i lekka konstrukcja nowych modeli PowerShot sprawia, że fotografowanie staje się łatwe i wygodne. PowerShot SX520 HS i PowerShot SX400 IS wyposażono w zupełnie nowe gripy, które zaprojektowano na wzór funkcjonalnych rozwiązań wykorzystanych w aparatach serii EOS, zapewniając jednocześnie wygodę i ergonomię charakterystyczną dla lustrzanek cyfrowych Canon.

PowerShot SX520 HS – kluczowe cechy:

 • Uchwyć bliskie i oddalone obiekty z 42-krotnym zoomem
 • Z łatwością zatrzymaj w kadrze każdy obiekt
 • Ciesz się stabilnym i wygodnym fotografowaniem
 • Twórz wspaniałe zdjęcia z systemem HS i Intelligent IS
 • Wykorzystaj swoją kreatywność
 • Nagrywaj filmy w jakości Full HD za pomocą jednego przycisku
 • Ciesz się łatwością rejestrowania w trybie Smart Auto
 • Odkrywaj świat z pełnym trybem manualnym (Full Manual)
 • Uchwyć każdą sytuację

PowerShot SX400 IS – kluczowe cechy:

 • Elastyczne fotografowanie z dużym, 30-krotnym zoomem
 • Fantastyczne ujęcia jeszcze łatwiejsze z trybem Smart Auto
 • Znakomite wyniki: 16 MP matryca i Intelligent IS
 • Zabawa z filtrami kreatywnymi
 • Wygodny, ergonomiczny uchwyt
 • Nagrywanie filmów HD
 • Jeszcze więcej zdjęć na jednym ładowaniu baterii

spacer
					image
Dalsze informacje
PowerShot SX400 IS Images
PowerShot SX520 HS Images
PowerShot SX400 IS Specification Sheet [PDF, 50 KB]
PowerShot SX520 HS Specification Sheet [PDF, 56 KB]
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych