Fotografuj, twórz i dziel się wspomnieniami za pomocą aparatów Canon PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS oraz drukarek SELPHY CP910 i SELPHY CP820

Warszawa, 6 stycznia 2014 r. – Canon rozszerza linię kompaktowych aparatów o dwa nowe modele z super zoomem — PowerShot SX600 HS oraz IXUS 265 HS. Oba modele są idealne dla początkujących fotografów, którzy chcą być bliżej akcji. Oferują duży zoom, nowe tryby kreatywne oraz liczne opcje łączności, które ułatwiają uwiecznianie szczególnych chwil i dzielenie się nimi. Teraz można zachować na zawsze cenne wspomnienia, a nawet zrobić komuś doskonały prezent, ponieważ druk z aparatów i smartfonów stał się łatwiejszy niż kiedykolwiek dzięki dwóm nowym, kompaktowym drukarkom fotograficznym — SELPHY CP910 i SELPHY CP820.

PowerShot SX600 HS.jpg IXUS 265 HS.jpg SELPHY CP910.jpg SELPHY CP820.jpg

PowerShot SX600 HS
IXUS 265 HS SELPHY CP910 SELPHY CP820

Fotografuj z oddali dzięki obiektywom Canon z dużym zoomem
Aparaty PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS, które łączą imponujące obiektywy z dużym zoomem ze smukłymi i stylowymi, kompaktowymi korpusami, pozwalają być bliżej interesujących wydarzeń - czy to podczas fotografowania wakacyjnych dziecięcych zabaw, czy imprez sportowych. Dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi o ogniskowej 25 mm PowerShot SX600 HS umożliwia zarówno fotografowanie panoramicznych krajobrazów i rozległych scen, jak i robienie zbliżeń odległych obiektów — bez utraty jakości obrazu. 18-krotny zoom optyczny sprawdza się doskonale, kiedy użytkownik chce uwiecznić odległą akcję, a technologia ZoomPlus zapewnia wysoką jakość obrazu nawet przy 36-krotnym powiększeniu.

Użytkownicy, którzy lubią wypady z przyjaciółmi na koncerty lub festiwale muzyczne i chcą czuć się modnie bez rezygnowania z funkcjonalności, docenią stylowy aparat IXUS 265 HS Jest on wyposażony w obiektyw z 12-krotnym zoomem optycznym i zakresem ogniskowych 25-300 mm, który pozwala na robienie zdjęć z bardzo szerokim albo bardzo wąskim, charakterystycznym dla teleobiektywu, polem widzenia.

Wysoka jakość obrazu za każdym razem
Technologie przetwarzania obrazu opracowane przez firmę Canon ułatwiają robienie zdjęć wysokiej jakości, którymi można pochwalić się przed przyjaciółmi i rodziną. Zaawansowany procesor DIGIC 4+ cechuje się wyjątkowo krótkim czasem reakcji, co pomaga uchwycić ulotne momenty. System HS łączy procesor z 16-megapikselową matrycą CMOS o wysokiej czułości, pozwalając na robienie imponujących, szczegółowych zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych, od rana do wieczora.

Fotografuj, łącz się, udostępniaj
Aparaty PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS pozwalają szybko i łatwo udostępniać zdjęcia w sieciach społecznościowych lub zapisywać ich kopie w chmurze. Specjalny przycisk Mobile Device Connect umożliwia szybkie połączenie ze smartfonem, a obsługa NFC jeszcze bardziej ułatwia podłączanie aparatu do urządzeń mobilnych¹, co pozwala udostępnić zdjęcia w kilku prostych krokach.

Nowe opcje łączności zachęcają też do eksperymentów ze zdalnym fotografowaniem, co przydaje się, jeśli użytkownik chce wziąć udział w sesji zdjęciowej z przyjaciółmi albo dołączyć do rodzinnego portretu. Ta nowa funkcja pozwala fotografować z odległości nawet pięciu metrów od aparatu i zmieniać ustawienia za pomocą smartfona lub tabletu. Ekran urządzenia wyświetla przyciski dotykowe, które umożliwiają zdalną obsługę aparatu, w tym robienie, wyświetlanie i zapisywanie zdjęć.

Bądź kreatywny!
Fotografowie, którzy lubią eksperymentować ze zdjęciami mogą skorzystać z szerokiej gamy kreatywnych efektów. W podjęciu decyzji pomoże im unikatowa funkcja Creative Shot, która rejestruje nawet sześć różnych wersji tego samego obrazu, każdą z innym, interesującym efektem. Do wyboru jest 46 kreatywnych efektów z czterech kategorii — zdjęcia monochromatyczne, retro, specjalne i naturalne. Można też przypomnieć sobie zakulisowe chwile, ponieważ funkcja Hybrid Auto rejestruje cztery sekundy materiału filmowego przed zrobieniem każdego zdjęcia. Pod koniec dnia wszystkie zdjęcia i klipy można połączyć w film, który opowiada całą historię.

Zawsze pod ręką – kompaktowa, kieszonkowa konstrukcja
Użytkownicy aparatów PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS nigdy nie przegapią żadnego ujęcia – oba modele działają doskonale zarówno w dzień, jak i w słabym świetle, za każdym razem zapewniając imponujące rezultaty. Wszechstronny aparat IXUS 265 HS ma stylową, metalową obudowę oraz obiektyw z dużym zoomem i dostępny jest w czterech kolorach do wyboru – fioletowy, różowy, srebrny lub czarny – a przy tym jest na tyle mały, że z łatwością mieści się w kieszeni i jest pod ręką, kiedy nadarza się okazja do zrobienia ciekawego zdjęcia. Duży, 7,5-centymetrowy (3-calowy) ekran LCD o wysokiej rozdzielczości (461 tys. punktów) ułatwia przeglądanie fotografii. 7,5-centymetrowy (3-calowy) ekran PureColor II G LCD w aparacie PowerShot SX600 HS sprawdza się podczas letnich wycieczek, ponieważ pozwala komfortowo oglądać zdjęcia w świetle słonecznym.

SELPHY CP910 i SELPHY CP820 – wydrukuj swoje wspomnienia
Aby na zawsze zachować w pamięci szczególne chwile, można wydrukować zdjęcia na nowych, łatwych w użyciu drukarkach SELPHY CP910 i SELPHY CP820. Rozbudowane możliwości modelu CP910 pozwalają na druk zdjęć bezpośrednio ze smartfona (iOS™ lub Android™), a także fotografii wysokiej jakości z bezprzewodowego aparatu. Obsługa AirPrint™ umożliwia druk zdjęć z kompatybilnych urządzeń Apple bez instalowania żadnego oprogramowania. Oba modele mogą też drukować bezpośrednio z kompatybilnych kart pamięci albo z dowolnego urządzenia zgodnego ze standardem PictBridge, m.in. z kamer.

Niezależnie od tego czy chodzi o zdjęcia z ważnych wydarzeń, kartki pocztowe z wakacji, czy też karty i naklejki, oba nowe modele pozwalają w niespełna minutę uzyskać wydruk, który dorównuje jakością odbitkom z zakładu fotograficznego. Kompaktowe urządzenia wyposażono w intuicyjny interfejs użytkownika oraz odchylany ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala). Użytkownik może nawet wybrać jedną z trzech opcji wykończenia wydruku (błyszcząca i dwie półbłyszczące), które są dostępne bez konieczności wymiany taśmy barwiącej albo papieru.

PowerShot SX600 HS — kluczowe cechy:

 • Ultraszeroki kąt, 18-krotny zoom, 36-krotne powiększenie ZoomPlus
 • Kompaktowa, kieszonkowa konstrukcja z metalową obudową
 • 16-megapikselowy system HS do robienia wyraźnych zdjęć nawet w słabym świetle
 • Obsługa Wi-Fi i NFC do łatwej łączności ze smartfonem
 • System Intelligent IS gwarantuje ostrość zdjęć i filmów
 • Funkcja Creative Shot pozwala bez wysiłku uzyskać 6 unikatowych obrazów
 • Funkcja Smart Auto dla łatwego fotografowania
 • Filmy Full HD z zoomem optycznym
 • Dostępny w kolorze czerwonym, srebrnym lub czarnym

IXUS 265 HS — kluczowe cechy:

 • 16-megapikselowy system HS do robienia wyraźnych zdjęć nawet w słabym świetle
 • Ultraszeroki kąt, 12-krotny zoom optyczny, 24-krotne powiększenie ZoomPlus
 • Stylowa, bardzo kompaktowa konstrukcja z metalową obudową
 • Obsługa Wi-Fi i NFC do łatwej łączności ze smartfonem
 • System Intelligent IS gwarantuje ostrość zdjęć i filmów
 • Funkcja Creative Shot pozwala bez wysiłku uzyskać 6 unikatowych obrazów
 • Funkcja Smart Auto do prostego fotografowania
 • Filmy Full HD z zoomem optycznym
 • Dostępny w kolorze fioletowym, różowym, srebrnym lub czarnym

SELPHY CP820 — kluczowe cechy:

 • Kompaktowa, łatwa w użyciu drukarka dla całej rodziny
 • Druk z kart pamięci, aparatów lub urządzeń USB
 • Trwałe wydruki o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego w niespełna minutę
 • Wykończenie do wyboru na standardowym papierze fotograficznym
 • Przewidywalne koszty użytkowania
 • Łatwe przeglądanie zdjęć na odchylanym ekranie LCD
 • Liczne funkcje druku zdjęć identyfikacyjnych do dokumentów
 • Szeroka gama rozmiarów wydruku
 • Automatyczna optymalizacja obrazu

SELPHY CP910 — kluczowe cechy:

 • Kompaktowa, łatwa w użyciu, fotograficzna drukarka z Wi-Fi
 • Druk ze smartfonów z obsługą AirPrint™
 • Szybki wydruk zdjęć o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego, wykończenie do wyboru
 • Intuicyjny przewodnik ekranowy
 • Druk z kart pamięci i urządzeń USB
 • Przewidywalne koszty użytkowania
 • Łatwe przeglądanie zdjęć na odchylanym ekranie LCD
 • Liczne funkcje druku zdjęć identyfikacyjnych
 • Automatyczna optymalizacja obrazu


¹Komunikacja NFC nakazuje smartfonowi/tabletowi automatyczne otwarcie aplikacji CameraWindow, a jeśli nie jest ona jeszcze zainstalowana — wyświetlenie prośby o jej pobranie.

spacer
					image
Dalsze informacje
PowerShot SX600 HS Images
IXUS 265 HS Images
SELPHY CP910 Images
SELPHY CP820 Images
PowerShot SX600 HS spec sheet [PDF, 58 KB]
IXUS 265 HS spec sheet [PDF, 57 KB]
SELPHY CP910 spec sheet [PDF, 44 KB]
SELPHY CP820 spec sheet [PDF, 43 KB]
DSC Tech Explained [PDF, 157 KB]
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych