Nowe kamery Canon serii LEGRIA HF R: nagrywaj, oglądaj i dziel się wspomnieniami

Warszawa, 5 stycznia 2015 r. – Canon zaprezentował trzy kamery z serii LEGRIA HF R – LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 i LEGRIA HF R606. Nowe modele pozwalają użytkownikom w łatwy sposób nagrywać kreatywne filmy Full HD, dzielić się wspomnieniami z najbliższymi i cieszyć się nimi przez długi czas.

[MASTER]_Image_LEGRIA HF R68 bk WA H436 FSL.jpg
[MASTER] Image_LEGRIA HF R66 bk FSL lensside
[MASTER]_Image_LEGRIA HF R606 wh FSL
LEGRIA HF R68
LEGRIA HF R66
LEGRIA HF R606

Zachowaj najważniejsze chwile
Nowe kamery pozwolą uchwycić wszystkie wyjątkowe, rodzinne momenty w najdrobniejszych szczegółach – od wakacyjnych wyjazdów, przez imprezy okolicznościowe, aż po szkolne akademie. Zastosowany we wszystkich trzech modelach obiektyw z 32-krotnym zoomem optycznym oraz 57-krotny zaawansowany zoom optyczny dają swobodę i łatwość nagrywania szerokiej gamy scen oraz obiektów, zarówno z bliska, jak i daleka. Ponadto w kamerach wykorzystano procesor DIGIC DV4, pozwalający na tworzenie wysokiej jakości nagrań.

Dzięki funkcji pomocy w kadrowaniu (Zoom Framing Assist) nigdy nie stracisz z oczu swoich bliskich podczas filmowania z dużym zbliżeniem. W takiej sytuacji wystarczy przytrzymać dedykowany przycisk wyszukiwania i kamera automatycznie zmniejszy zoom, ułatwiając ponowne zlokalizowanie obiektu, po czym ustawi przybliżenie w pierwotnym położeniu. Dodatkowo, technologia Intelligent IS automatycznie redukuje drgania kamery, dając gwarancję czystego obrazu w każdym ujęciu i możliwość wykonania zbliżenia podczas toczącej się akcji.

Aby zmieścić jeszcze więcej w jednym ujęciu, np. dużą grupę osób podczas rodzinnego spotkania lub rozległą wakacyjną panoramę, kamerę LEGRIA HF R68 wyposażono w łatwy do zamontowania konwerter szerokokątny, pozwalający skrócić ogniskową do 26,9 mm i jednocześnie rozszerzyć rozmiar kadru.

Radość dla całej rodziny
Szeroka gama nowych i łatwych w użyciu trybów nagrywania umożliwia proste nanoszenie kreatywnych motywów na filmy. Funkcja rejestrowania w zwolnionym tempie pozwala o połowę zmniejszyć prędkość nagrywania, przez co doskonale nadaje się do uwieczniania momentów, w których liczy się każdy szczegół – np. pierwszych kroków dziecka. Można także zwiększyć prędkość, nawet 1200-krotnie, co przydaje się do tworzenia szybkich podsumowań, takich jak np. dokumentowanie zachodu słońca.

Aby ułatwić nagrywanie rodzinnych momentów wprowadzono tryb filmowania dziecka (Baby Mode), który automatycznie zapisuje nagrania do spersonalizowanego folderu, a także pozwala łatwo odtworzyć i udostępnić je najbliższym. Dla zapewnienia ochrony przed przypadkowym usunięciem plików, kamery zostały wyposażone w funkcję blokady – pozwala ona chronić nagrania przed usunięciem lub edycją i umożliwia oglądanie filmów przez dzieci, bez żadnego ryzyka.

Dziel się wspomnieniami
Wszystkie nagrania można w prosty sposób udostępniać na inne urządzenia dzięki łączności NFC¹ – m.in. na smartfony, tablety czy też Connect Station CS100 firmy Canon. Filmy można również publikować w mediach społecznościowych lub wysyłać do usług chmurowych, dzieląc się swoimi wspomnieniami z ludźmi na całym świecie. Dodatkowo, LEGRIA HF R606 obsługuje karty SD FlashAir², dzięki czemu mamy możliwość udostępniania, przechowywania i odtwarzania wideo na smartfonie czy tablecie bez podłączenia do Internetu.


¹ Funkcja dostępna w kamerach LEGRIA HF R68 i LEGRIA HF R66
² Karta SD FlashAir™ zawiera pamięć flash i wykorzystuje technologię bezprzewodowej sieci LAN – za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie pozwala udostępniać, odtwarzać i przechowywać nagrania. Jest w pełni zgodna ze standardem kart SD określonym przez SD Association.

spacer
					image
Dalsze informacje
LEGRIA HF R66 Images
LEGRIA HF R68 Images
LEGRIA HF R606 Images
LEGRIA HF R66 Specification sheet [PDF, 71 KB]
LEGRIA HF R68 Specification sheet [PDF, 71 KB]
LEGRIA HF R606 Specification sheet [PDF, 71 KB]
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych