Canon podczas SUMMIT EOIF GigaCon: Zyskaj dzięki sprawnemu zarządzaniu informacją w firmie

Warszawa, 20 lipca 2015 r. – Firma Canon jest głównym sponsorem konferencji SUMMIT EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie (29-30 lipca). Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, poświęconych najnowszym trendom i rozwiązaniom z zakresu zarządzania informacją, bezpieczeństwa danych i oprogramowania wspomagającego codzienną pracę biura.

SUMMIT EOIF GigaCon.jpg

Podczas odbywającej się w Warszawie dwudniowej konferencji, odwiedzający będą mogli zobaczyć i przetestować m.in. najnowsze szybkie skanery dokumentowe czy wydajne urządzenia drukujące, a także porozmawiać z przedstawicielami Canon.

Stoisko Canon będzie miało charakter w pełni wyposażonego i funkcjonalnego biura. Zostało zaprojektowane tak, aby zaprezentować produkty i rozwiązania dla biznesu, w tym m.in. rozwiązania do zarządzania dokumentami, urządzenia wielofunkcyjne oraz profesjonalne oprogramowanie, pozwalające firmom usprawnić procesy zarządzania informacją.

„Jako Canon mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi na całym świecie i dzięki temu możemy zrozumieć sposób ich działania i zaoferować dopasowane rozwiązania, które podnoszą efektywność w obszarze zarządzania dokumentami” – komentuje Przemysław Jabłoński, Channel Director, Canon Business Services w Canon Polska.

„Rynek stale się zmienia, a nowoczesne urządzenia i systemy, które pomagają optymalizować wewnętrzne procesy stają się jednymi z ważniejszych dla rozwoju firmy narzędzi. Z badań wynika, że aż 74%organizacji wprowadza zmiany, których celem jest eliminacja procedur wykorzystujących dokumenty papierowe. Przekłada się to na usprawnienie działalności biznesowej¹” - dodaje Przemysław Jabłoński.

W ramach sesji wykładowych podczas konferencji, eksperci Canon wygłoszą trzy prelekcje dotyczące najważniejszych obszarów zarządzania informacją w firmie. Pierwszego dnia odbędzie się prezentacja Przemysława Jabłońskiego (Channel Director, Canon Business Services) pt. „Wyzwania cyfrowej transformacji”. Drugiego dnia Rafał Placzyński (Solutions Marketing Manager) opowie o najnowszych rozwiązaniach do zarządzania informacjami w erze cyfrowej transformacji, a Patryk Wąsowicz (Office Product Marketing Manager) przybliży temat bezpieczeństwa, jako kluczowego aspektu w zarządzaniu dokumentami.

Aktualne raporty biznesowe Canon oraz opracowania na temat produktów i rozwiązań wspierających zarządzanie dokumentami publikowane są na oficjalnych kanałach społecznościowych:

Facebook: http://on.fb.me/1CKJFWH
LinkedIn: http://linkd.in/1RIMcax

Więcej informacji o SUMMIT EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie dostępnych jest na oficjalnej stronie wydarzenia.¹ Źródło: AIIM, Winning the Paper Wars, 2013

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych