Technologie druku dla retailu – Canon zaprasza na RetailShow 2015

Warszawa, 18 listopada 2015 r. – Firma Canon będzie obecna na tegorocznych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2015. Na stoisku D02 (Hala 3), specjaliści firmy zaprezentują najnowsze rozwiązania druku dla branży handlowej, a także chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem na temat wykorzystania produktów i rozwiązań Canon w praktyce.

RetailShow 2015

Jako wieloletni partner i producent rozwiązań dla dostawców usług druku (PSP) oraz firm działających na rynku detalicznym, Canon przygotował obszerny przewodnik po najnowszych trendach w branży – Think Retail. To publikacja skierowana do osób, które chciałyby przyciągnąć uwagę klientów atrakcyjnie zaprojektowaną i właściwie wyeksponowaną ofertą.

Think Retail 2015 można bezpłatnie pobrać tutaj:
http://www.canon.pl/for_work/get-inspired/insights/think-guides/think-retail-guide/

Podczas RetailShow 2015 Canon zaprezentuje plotery:

imagePROGRAF iPF6400SE to elastyczne rozwiązanie dla detalistów, którzy cały proces produkcji chcą zamknąć pod jednym dachem. Kompaktowa konstrukcja iPF6400SE pozwala zainstalować go nawet w niewielkim pomieszczeniu na zapleczu, a intuicyjne oprogramowanie PosterArtist Lite umożliwia początkującym użytkownikom błyskawiczne (plakat A1 w zaledwie minutę) tworzenie zróżnicowanych kreacji i materiałów graficznych w czterech prostych krokach.

imagePROGRAF iPF6400S to 8-kolorowy ploter stworzony do druku plakatów, oznaczeń sklepowych i materiałów promocyjnych o wyrazistych kolorach i perfekcyjnych szczegółach (np. przy druku małej czcionki czy cienkich linii). Urządzenie pozwala produkować bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania obrazy w formacie A1 (24 cale), dzięki czemu plakaty mogą być wystawiane na zewnątrz bez obaw o ich szybkie zużycie czy utratę jakości.

imagePROGRAF iPF670 charakteryzuje się wysoką prędkością druku i kompaktową konstrukcją, przez co doskonale nadaje się do dynamicznej, codziennej pracy (wydruk dokumentów A1 w zaledwie 28 sekund), a przy tym nie wymaga dużo miejsca. iPF670 zapewnia także niezwykłą precyzję druku na małych powierzchniach (minimalna szerokość linii to 0,02 mm), a wbudowany monitor stanu ułatwia zarządzanie kosztami drukowania na każdym etapie produkcji.

Konkurs Innowacje Handlu
Do tegorocznego konkursu Innowacje Handlu firma Canon zgłosiła dwa modele wielkoformatowych ploterów. O wyróżnienie w kategorii „Drukarki, skanery, kolektory, POS” walczyć będzie urządzenie Océ ColorWave 700, które pozwala m.in. drukować na tańszych, niepowlekanych i przyjaznych dla środowiska nośnikach, oraz profesjonalny ploter płaski serii Océ Arizona 6100 – specjalista od najwyższej jakości druku na trwałych, niestandardowych nośnikach, takich jak szkło, drewno, tektura PCV oraz inne media o grubości nawet do 5 cm, dzięki czemu sprawdza się doskonale przy okazjonalnych nadrukach dekoracyjnych na meblach, półkach sklepowych czy elementach ekspozycyjnych.

Dodatkowo przez cały okres targów, na stoisku Canon dostępni będą specjaliści i eksperci firmy, którzy z chęcią opowiedzą na wszystkie pytania klientów oraz dostawców usług druku.

„Canon od lat inwestuje w rozwój technologii druku cyfrowego, aby zapewnić detalistom i dostawcom usług druku (PSP) efektywne kosztowo i coraz bardziej kompleksowe rozwiązania dostępne na żądanie” – przyznaje Rafał Osiekowicz, dyrektor marketingu w dziale rozwiązań wielkoformatowych, Canon Polska. „Wykorzystanie nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych technologii i rozwiązań druku może znacząco wpłynąć na pozytywne wrażenia klienta podczas interakcji na każdym etapie procesu zakupowego – dodaje Rafał Osiekowicz.

Stoisko Canon D02 w hali 3. Warszawskiego Centrum EXPO XXI będzie otwarte dla zwiedzających w dniach 18-19 listopada w godz. 9.00-17.00.

Szczegółowe informacje nt. targów dostępne są na stronie: www.retailshow.pl

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych