Canon nagrodzony za innowacyjne rozwiązania dla handlu

Warszawa, 20 listopada 2015 r. – Rozwiązania wielkoformatowe firmy Canon zostały nagrodzone w konkursie „Innowacje Handlu” na odbywających się Targach Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2015.

image1.jpg
image2.jpg

Nagrody w kategorii „Drukarki, skanery, POS” zdobyły:

  • Kolorowy ploter Océ ColorWave 700 – który pozwala na produkcję materiałów POS, takich jak plakaty promocyjne, reklama podświetlana czy bannery, a także materiałów dekoracyjnych stanowiących element wyposażenia wnętrz sklepowych. Océ ColorWave 700 umożliwia także druk spersonalizowanych tapet ściennych w technologii Océ TonerPearl, które posiadają certyfikat niezależnego belgijskiego centrum badawczego Centexbel, potwierdzający wysokie standardy materiałów w zakresie ich wykorzystania.
  • Seria profesjonalnych ploterów płaskich UV Océ Arizona 6100 – będąca odpowiedzią na potrzeby producentów materiałów wystawowych dla branży handlowej. Umożliwia wykonanie szerokiego zakresu usług – od standardowych realizacji wielkoformatowych, poprzez produkcję grafiki reklamowej (POP/POS, reklama detaliczna) po zastosowania dekoracyjne, np. opakowania, standy na produkty objęte jednorazową promocją, lady ekspozycyjne, spersonalizowane meble sklepowe czy potykacze. To wszystko z uwzględnieniem szerokiej gamy mediów (płyty MDF, drewno, plexi, szkło, tektura, płyty PCV i wiele innych).

Innowacje Handlu
W tegorocznym konkursie Innowacje Handlu, jury nagrodziło produkty i rozwiązania Canon, które podnoszą wydajność i przyczyniają się do osiągnięcia korzyści biznesowych wśród detalistów i dostawców usług druku dla branży retail.

- Właściciele punktów detalicznych doskonale zdają sobie sprawę, że ich biznes nie może opierać się na rozłożeniu towaru na półkach i biernym oczekiwaniu na Klienta. Starają się więc dotrzeć do odbiorców na wielu poziomach. Służyć mogą temu zarówno materiały tworzone na potrzeby kreatywnych kampanii marketingowych, jak również elementy wystroju wnętrza. To wszystko otwiera duże możliwości dla druku – mówi Rafał Osiekowicz, dyrektor marketingu działu systemów wielkoformatowych Canon Polska.

Wyróżnij swój przekaz graficzny – Océ ColorWave 700
Wydruki są jednym z podstawowych narzędzi skutecznego przekazu treści reklamowych dla firm. Przekazują wartości związane z oferowanym produktem i bezpośrednio oddziałują na klientów, wywołując u nich potrzeby zakupowe. Kolorowy ploter Océ ColorWave 700 to rozwiązanie do druku wielkoformatowego, które pozwala realizować najbardziej kreatywne pomysły i tworzyć kreacje, które przyciągają uwagę odbiorcy, a przy tym odznaczają się wysoką jakością wykonania. Uniwersalność zastosowań, m.in. obsługa mediów o grubości do 0,8 mm, możliwość druku na nośnikach niepowlekanych, grubych i niestandardowych w połączeniu z dużą wydajnością sprawiają, że firmy mogą działać kreatywnie i rozwijać się w nowych dochodowych obszarach.

Drukuj bez ograniczeń – Océ Arizona 6100
To produkcyjna seria wielkoformatowych ploterów Canon, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie jakości, wszechstronności zastosowań i niezawodności druku przy wysokiej wydajności. Ze względu na możliwość druku na mediach o grubości do 5 cm, doskonale nadaje się do nadruków i tworzenia niestandardowych, inspirujących ekspozycji sklepowych i wystaw, np. w czasie przedświątecznego szału zakupowego lub na potrzeby dekoracji firmowego stoiska podczas targów branżowych.

Seria Océ Arizona 6100 posiada ogromny potencjał w zakresie zastosowań graficznych – 6-kolorowa technologia zapewnia zarówno doskonałą jakość odwzorowania szczegółów (np. drukując cienkie linie lub niewielkie napisy na plakatach promocyjnych), jak i płynne przejścia kolorystyczne przy zachowaniu niezwykle wyrazistych barw, które wyglądają równie intensywnie na każdym rodzaju podłoża (szkło, drewno czy PCV).

O ogromnym uznaniu i sukcesie serii urządzeń Océ Arizona świadczy ponad 40 nagród branżowych oraz nieustanny rozwój innowacyjnych technologii z uwzględnieniem potrzeb i satysfakcji klientów.

– Branża handlowa rozwija się niezwykle szybko. Rosnące wymagania konsumentów oraz dynamiczny rozwój konkurencji na rynku sprawiają, że aby odnieść sukces, trzeba nieustannie wspierać działania sprzedażowe. Profesjonalne technologie druku, zarówno te przystosowane do zastosowań wewnętrznych w punktach handlowych, jak i te stworzone do bardziej wymagających produkcji (druk na szkle, meblach czy PCV) pozwalają na wyróżnienie swojej oferty. Co więcej – zastosowanie atrakcyjnych wizualnie i niestandardowych form promocji przekłada się na budowanie pozytywnych doświadczeń klienta z marką czy konkretnym produktem – dodaje Rafał Osiekowicz.

Dostarczanie kompleksowych rozwiązań – od maszyn, przez materiały eksploatacyjne i oprogramowanie, po profesjonalne doradztwo, serwis – sprawia, że z oferty Canon korzystają miliony klientów na całym świecie.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych