Canon rusza z kampanią Print&Scan oraz promocją CASHBACK dla sektora SOHO

Warszawa, 17 czerwca 2014 r. – Firma Canon rozpoczęła nową kampanię Print&Scan, która skierowana jest do małych i średnich firm. Jej celem jest edukacja przedsiębiorców w zakresie możliwości wykorzystania nowoczesnych rozwiązań do druku i skanowania, a także pracy mobilnej.

Print&Scan CASHBACK promotion.jpg

W ramach akcji, Canon przygotował także promocję CASHBACK na zakup drukarek atramentowych, skanerów dokumentowych, skanerów mobilnych oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych. Osoby biorące udział w akcji mogą uzyskać zwrot kosztów zakupionego sprzętu nawet do 1250 zł. Akcja promocyjna potrwa do 30 września 2014 r.

Firma Canon jest czołowym producentem łatwych w obsłudze, wydajnych rozwiązań wspomagających procesy drukowania i skanowania dla małych i średnich firm, które gwarantują wysoką jakość i efektywność pracy. Dzięki rozbudowanym opcjom łączności, rozwiązania te umożliwiają łatwy dostęp do urządzeń i udostępnianie ich funkcji w całym biurze, a także poza nim. Pełna integracja ze smartfonem i tabletem, dostęp do usług w chmurze czy zestaw dedykowanych aplikacji mobilnych pozwala zarządzać procesem obiegu dokumentów firmowych z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Urządzenia drukujące Canon są wyjątkowo ekonomiczne w eksploatacji i doskonale sprawdzają się także w biurach domowych. Oferta Print&Scan obejmuje wiele ekonomicznych, prostych w obsłudze drukarek kolorowych i czarno-białych, a także skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych, które zwiększają wydajność pracy firm z sektora SOHO.

Promocja CASHBACK
Akcji Print&Scan towarzyszy promocja CASHBACK, w ramach której przy zakupie minimum dwóch urządzeń z różnych grup produktowych (np. drukarka + skaner) można otrzymać zwrotu kosztów nawet do 1250 zł. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący własną działalność gospodarczą, którzy w okresie do 30 września 2014 r. w wybranych sieciach sprzedaży (lista poniżej) dokonają zakupu wybranych urządzeń i dopełnią warunków określonych w regulaminie.

Aby skorzystać z promocji CASHBACK, należy:

  1. Kupić minimum dwa produkty z różnych grup objętych promocją (do 30.09.2014)
  2. Wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny. Przesłać skan lub zdjęcie wyciętego kodu oraz faktury korzystając z formularza zgłoszeniowego.
  3. Zarejestrować zakup korzystając ze strony www.canon.pl/printandscan (do 15.10.2014)

Lista sieci sprzedaży objętych promocją oraz regulamin promocji CASHBACK dostępne są tutaj.

Z pełną ofertą urządzeń Canon dla małych i średnich firm można zapoznać się na stronie http://www.canon.pl/soho

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych