Canon partnerem Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji

Warszawa, 29 października 2014 r. – 4 listopada na Stadionie Narodowym odbędzie się Forum Autodesk 2014 - Dotknij innowacji, jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do firm projektowych i inżynierskich, które na co dzień korzystają z profesjonalnego oprogramowania CAD. Firma Canon, jako partner wydarzenia, zaprezentuje swoje wydajne kopiarko-drukarki wielkoformatowe – urządzenia Océ ColorWave 650, Océ PlotWave 500 oraz ploter imagePROGRAF iPF785 idealny dla niewielkich grup roboczych.

„Forum Autodesk skupia w jednym miejscu inżynierów, projektantów, architektów, twórców gier i animacji z czołowych polskich przedsiębiorstw. Nowością tegorocznego wydarzenia będzie udział branżowych specjalistów i przedstawicieli największych dostawców nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To doskonałe miejsce do zaprezentowania produktów, które podnoszą efektywność przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania, sprzętu i usług dla działów projektowych i inżynierskich” – mówi Rafał Osiekowicz, dyrektor marketingu w dziale systemów wielkoformatowych w Canon Polska.

„Forum to także okazja do wymiany doświadczeń i opinii o najnowszych trendach w zakresie cyfrowego projektowania, potencjale chmury w procesie tworzenia produktów oraz rozwoju druku 3D. Zachęcamy osoby, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie projektowe do odwiedzenia stoiska Canon i rozmowy z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą praktycznych porad związanych z wyborem sprzętu, integracją oprogramowania czy posprzedażną opieką serwisową” – dodaje Rafał Osiekowicz.

W ramach Forum Autodesk 2014 przygotowano blisko 40 sesji tematycznych o trendach i nowościach cyfrowych w różnych sektorach przemysłu, architekturze i budownictwie, mediach i rozrywce. Organizatorzy przewidują, że w tegorocznym Forum weźmie udział blisko 500 osób – pracowników czołowych polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i biur architektonicznych, ekspertów z branży, gości zagranicznych, przedstawicieli środowisk naukowych oraz mediów.

Autodesk to jedna z wiodących firm w dziedzinie oprogramowania do projektowania 3D dla sektorów przemysłu, architektury i budownictwa, inżynierii lądowej oraz mediów i rozrywki.

Szczegóły wydarzenia i rejestracja: www.autodesk.pl/forumautodesk2014spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych