Canon partnerem IV FORUM Druku Transakcyjnego i Korespondencji Masowej

Warszawa, 16 października 2014 r. – Podczas IV FORUM Druku Transakcyjnego i Korespondencji Masowej firma Canon, która jest partnerem wydarzenia, zaprezentuje zagadnienia dotyczące wykorzystania najnowszych urządzeń, rozwiązań i aplikacji wspomagających efektywne zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie. Wydarzenie, które co roku przyciąga największych producentów nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, odbędzie się 22 października w Hotelu Andel’s w Łodzi.

Obecni na Forum eksperci firmy Canon będą dzielić się z uczestnikami informacjami na temat najnowszych trendów i rozwiązań IT, które wspierają przetwarzanie i obieg dokumentów zarówno w sektorze MSP, jak i w dużych firmach. Jeden z prelegentów tegorocznej konferencji, Przemysław Jabłoński z Canon Polska, opowie między innymi o usługach z zakresu outsourcingu zarządzania dokumentami w nowoczesnej organizacji.

- W ramach naszej organizacji z powodzeniem funkcjonuje dział Canon Business Services, specjalizujący się w outsorcingu usług przetwarzania dokumentów. Nasza praktyka rynkowa oraz doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pokazują, że dane, informacje oraz dokumenty odgrywają coraz większą rolę przy podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych w nowoczesnych firmach. Dlatego usługi Canon Business Services łączą sprawdzoną jakość oraz innowacyjną technologię z kompleksową wiedzą naszych ekspertów na temat outsourcingu procesów biznesowych. Tą wiedzą i doświadczeniem chcielibyśmy podzielić się z uczestnikami IV Forum Druku Transakcyjnego i Korespondencji Masowej, gdzie skupimy się przede wszystkim na kwestii usprawnienia cyfrowego obiegu dokumentów poprzez wdrażanie konkretnych narzędzi na wszystkich poziomach przedsiębiorstwa. Cyfrowa obsługa procesów wiąże się z ogólnoświatową tendencją do odchodzenia od analogowych form przetwarzania struktur dokumentów i kierowania się w stronę rozwiązań cyfrowych, które z jednej strony usprawniają procesy wykonywane przez pracowników działów kadr, departamentów finansowych, prawnych czy client service, z drugiej zaś poprawiają wydajność i jakość działania całego przedsiębiorstwa.

Przykładem tego typu rozwiązania firmy Canon jest kancelaria cyfrowa, która dostarcza gotowe narzędzia do automatycznego i elastycznego przetwarzania dokumentów (np. faktur czy korespondencji) na różne typy plików cyfrowych. Zapewnia to m.in. nieograniczony dostęp do danych z każdego miejsca oraz pozwala na sprawne reagowanie na potrzeby biznesowe poprzez szybką identyfikację wąskich gardeł.

Uczestnicy forum będą mogli także poznać ofertę wielkoformatowych urządzeń do druku cyfrowego i produkcyjnego, czy też oprogramowania i systemów zarządzania przepływem prac dla druku transakcyjnego i Graphics Arts.

IV FORUM Druku Transakcyjnego i Korespondencji Masowej odbędzie się 22 października 2014 r. w Hotelu Andel’s przy ul. Ogrodowej 17 w Łodzi.

Więcej informacji na temat rejestracji oraz programu FORUM znajduje się na stronie: http://www.ckzeto.pl/pl/zarejestruj_sie.html

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych