Letnie warsztaty z Canon Produkcja fotoalbumów

Warszawa, 23 lipca 2013 r. – Firma Canon, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i zmieniającym się potrzebom klientów, przygotowała warsztaty w całości poświęcone produkcji fotoalbumów. Podczas spotkania, które odbędzie się 1 sierpnia w Poznaniu przedstawiciele zakładów fotograficznych i kserograficznych będą mogli bliżej przyjrzeć się całościowemu procesowi tworzenia fotoalbumu: od możliwości jakie oferuje druku, przez oprogramowanie aż po oprawę.

Canon imagePRESS C1+.jpg
Canon imagePRESS C1+

Na potrzeby warsztatów i do produkcji fotoalbumów wykorzystana zostanie drukarka Canon imagePRESS C1+. Łukasz Kurasiński z firmy Canon opowie więcej na temat technologii i możliwości oferowanych przez to urządzenie. Dodatkowych informacji na temat wykorzystania oprogramowania Web-to-Print w procesie tworzenia fotolbumów udzieli Grzegorz Leśniowski z firmy Digital Print. Na zakończenie Mirosław Bugała zaprezentuje urządzenia Fast Bind do oprawy tego typu produkcji.

Urządzenie imagePRESS C1+ wykorzystuje technologię V-toner firmy Canon o bardzo małych cząsteczkach i utrwalaniu niewymagającym oleju, co zapewnia bardzo szeroką gamę kolorów i pozwala uzyskać jakość porównywalną z drukiem offsetowym. Maszyna wyposażona jest w system zaawansowanego pasa przenoszenia obrazu AITB (Advanced Image Transfer Belt) optymalizujący rozprowadzanie tonera dla zapewnienia wyjątkowej spójności obrazu na różnych podłożach. Oprócz tego zaawansowany system kontroli stabilności obrazu zapewnia niezmienność koloru przez długi czas.

„Letnie warsztaty z Canon” odbędą się 1 sierpnia 2013 roku w firmie Canon przy Al. ABPA A. Baraniaka 88A w Poznaniu w godz. 10.00 – 15.00. Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji: Łukasz Kurasiński,
tel. 510 023 358.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych