RemaDays 2015: Canon zaprezentuje możliwości nowoczesnego środowiska pracy

Warszawa, 28 stycznia 2015 r. – Podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays (4-6 lutego), Canon zaprezentuje w praktyce możliwości nowoczesnego środowiska pracy. Goście odwiedzający stoisko (4B8, hala 4) będą mogli nie tylko zapoznać się z szerokim portfolio produktów i oprogramowania, ale także zobaczyć kompletny proces przetwarzania obrazu - od kreacji, aż po wydruk na urządzeniach wielkoformatowych z użyciem różnorodnych mediów. Wszystko to w ramach specjalnie zaprojektowanych stref tematycznych:

RemaDays 2015

  • studia foto – strefa tworzenia inspirujących zdjęć, przekazywanych następnie do profesjonalnej obróbki;
  • studia graficznego – miejsce prezentacji możliwości zaawansowanego sterownika druku Mirage Canon Edition oraz Mirage Master Edition. Sekcja ta obsługiwana będzie przez ekspertów z zakresu zarządzania barwą, którzy opowiedzą o procesach i pokażą przykładowe projekty;
  • strefy produkcyjnej – gdzie można będzie zobaczyć rozwiązania wielkoformatowe Canon imagePROGRAF 6400S, Canon imagePROGRAF 6400SE oraz najnowszy system do kolorowego druku produkcyjnego imagePRESS C800.

„W tym roku podczas RemaDays chcemy zaprezentować odwiedzającym przebieg całego procesu produkcyjnego – od zrobienia zdjęcia w strefie foto, przez profesjonalne przygotowanie pliku, aż po sam wydruk i stworzenie z niego produktu” – mówi Rafał Osiekowicz, dyrektor marketingu w dziale rozwiązań wielkoformatowych, Canon Polska. „Co ważniejsze, nasi goście będą mogli nie tylko obserwować pracę specjalistów Canon, ale też zaangażować się w poszczególne etapy i poznać urządzenia do druku oraz oprogramowanie, które wspiera codzienną pracę” – dodaje Rafał Osiekowicz.

Do tegorocznego konkursu o Medal Targów Reklamy i Poligrafii (The Prize for Innovative Technologies), Canon zgłosił najnowszy system do kolorowego druku produkcyjnego imagePRESS C800. Dzięki nowatorskiej konstrukcji, umożliwia on drukowanie na szerokiej gamie nośników, w tym na grubym papierze powlekanym i kopertach. Ponadto obsługuje zarówno krótkie serie, jak i złożony druk zmiennych danych w komunikacji personalizowanej. Wyjątkowa wydajność jest zasługą m.in. innowacyjnych technologii nagrzewania indukcyjnego i chłodzenia, które umożliwiają regulowanie temperatury w przypadku druku na nośnikach o mieszanych gramaturach. System imagePRESS C800, który został po raz pierwszy zaprezentowany w maju br. cieszy się coraz większą popularnością wśród dostawców usług druku. Liczba zamówień na maszyny z nowej serii na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki przekroczyła - w różnych konfiguracjach - 900 urządzeń.

Oprócz urządzeń i oprogramowania, na stoisku Canon zaprezentowana zostanie także bogata galeria aplikacji druku UV.

Strefa Canon będzie otwarta dla zwiedzających w dniach 4-6 lutego. Zapraszamy na stoisko 4B8 w hali nr 4 w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
Szczegółowe informacje nt. targów dostępne są na stronie: www.remadays.com

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych