Canon prezentuje serię urządzeń Océ ColorStream 3000 Z do atramentowego druku produkcyjnego w niewielkich pomieszczeniach

Warszawa, 23 lutego 2015 r. – Firma Canon Europe zaprezentowała dziś nową serię urządzeń Océ ColorStream 3000 Z. Jest to system atramentowego druku produkcyjnego oferujący wysoką prędkość pracy. Podobnie jak cała linia produktów Océ ColorStream 3000, nowe urządzenie zostało zaprojektowane, aby zapewnić wysoką produktywność w środowiskach, w których potrzebne są bardziej kompaktowe rozwiązania czy wymagana jest praca przy wykorzystaniu papieru składanego.

Océ ColorStream 3000 Z.jpg


Seria Océ ColorStream 3000 Z została stworzona z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości i różnorodności zastosowań, które są charakterystyczne dla popularnej serii ColorStream 3000. Nowe urządzenie posiada kompaktową konstrukcję, dopasowaną do mniejszych środowisk pracy, gdzie zwykle nie mieszczą się maszyny do wysokonakładowego atramentowego druku produkcyjnego. Seria Océ ColorStream 3000 Z oferuje cztery tryby prędkości druku — od 48 do 127 m/min – co odpowiada od 324 do 1714 stronom A4 na minutę, a jej konstrukcja zajmuje ok. 30 procent mniej miejsca w porównaniu do urządzeń z serii Océ ColorStream 3000.

Océ ColorStream 3000 Z to najmniejszy pełnokolorowy system wysokonakładowego druku atramentowego z ciągłym podawaniem papieru, jaki jest dostępny na rynku. Wbudowany system podawania i układania nośnika w formie składanki redukuje ilość potrzebnego miejsca i obsługuje papier do szerokości 300 mm. Dzięki temu, urządzenie oferuje szeroką gamę zastosowań, m.in. wysokiej prędkości druk monochromatyczny. Nowy system posiada sprawdzone, znane z serii Océ ColorStream funkcjonalności, w tym technologię HeadSafe czy InkSafe™, która zmniejsza zużycie tuszu i papieru przy zachowaniu najwyższej jakości druku.

„Seria urządzeń Océ ColorStream jest ceniona na całym świecie za najwyższą jakość oraz niezawodność przy zachowaniu wysokiej prędkości druku” mówi Peter Wolff, dyrektor grupy druku produkcyjnego, Canon Europe. „Océ ColorStream 3000 Z to doskonała propozycja dla firm, które nie dysponują dużymi pomieszczeniami produkcyjnymi. Urządzenie pozwala obsługiwać zadania druku atramentowego w przedsiębiorstwach, w których do tej pory było to fizycznie niemożliwe. Jest to również rozwiązanie dla firm już oferujących usługi wysokonakładowego druku, które mają teraz możliwość przeniesienia produkcji do lepszych lokalizacji. Łatwiej także będzie uzupełnić portfolio maszyn bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych ze zmianą lokalizacji firmy czy zwiększeniem powierzchni”.

„Canon Europe inwestuje w rozwój innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań, które pomagają odnosić sukcesy w biznesie. Seria Océ ColorStream 3000 Z jest rezultatem tych działań – dostarcza naszym klientom nowe możliwości, które były wcześniej nieosiągalne”.

spacer
					image
Dalsze informacje
Océ ColorStream 3000 Z Images
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych