Dwa nowe projektory Canon o ultrakrótkiej projekcji

Warszawa, 12 marca 2015 r. – Firma Canon Europe zaprezentowała dwa nowe przenośne projektory z serii LV: WX300UST i WX300USTi. Urządzenia stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na mobilne projektory o ultrakrótkiej projekcji, głównie w zastosowaniach biznesowych i edukacyjnych.

LV-WX300UST

W pełni wyposażony interaktywny model LV-WX300USTi dodatkowo posiada wbudowaną kamerę, która pozwala jednocześnie wykorzystać do czterech piór na podczerwień. Umożliwia ona także interakcję i kontrolę nad wyświetlanymi informacjami przez dotyk. Ponadto, projektor oferuje oprogramowanie do tworzenia rysunków, rozszerzając tym samym zakres wykorzystania funkcji interaktywnych. Z kolei LV-WX300UST jest modelem o ultrakrótkiej projekcji, ale pozbawiony funkcji interaktywnych.

Nowe projektory LV-WX300UST i LV-WX300USTi doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozmiarze od 80 do 100 cali z odległości zaledwie 28 cm od ekranu. Co więcej, po zamontowaniu ich na ścianie lub suficie, osoba prowadząca prezentację zyskuje komfort - obraz nie razi prelegenta. Pozwala to także ograniczyć efekt cienia rzucanego na ekran podczas projekcji i tym samym ułatwia odbiór.

Nowe projektory ważą zaledwie 5 kilogramów, co pozwala je z łatwością przenosić, a jednocześnie oferują szereg zaawansowanych funkcji i doskonałą jakość obrazu. Panoramiczna rozdzielczość WXGA (1280 x 800 pikseli) i jasność 3000 lumenów zapewniają wyjątkowo jasny i żywy obraz, podczas gdy dwa porty HDMI pozwalają łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi. Dodatkowo, nowe projektory charakteryzują się wyjątkową wydajnością – żywotność lampy w trybie ECO wynosi do 8000 godzin.

Colin Boyle, European Product Marketing Specialist, Canon Europe, mówi: „Wielu naszych klientów, szczególnie z sektora edukacji, poszukuje prawdziwie interaktywnych rozwiązań, które usprawnią proces przekazu i przyswajania informacji. Nowe projektory LV-WX300UST i LV-WX300USTi są odpowiedzią na te potrzeby i oferują niezmiennie wysoką jakość, która jest charakterystyczna dla produktów Canon”.

Model LV-WX300UST będzie dostępny w sprzedaży od marca, a LV-WX300SUTi od maja 2015 r.

spacer
					image
Dalsze informacje
LV-WX300UST Images
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych