Niższe koszty druku w firmie: nowa seria urządzeń Canon imageRUNNER ADVANCE C3300

Warszawa, 6 maja 2015 r. – Firma Canon Europe zaprezentowała nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 z serii imageRUNNER ADVANCE: C3320, C3320i, C3325i i C3330i. Premierowe produkty łączą zaawansowaną platformę imageRUNNER ADVANCE z udoskonalonym systemem obsługi dokumentów i nowym silnikiem druku, co pozwala ograniczyć koszty zarządzania dokumentami w środowiskach biurowych.

imageRUNNER ADVANCE C3300.jpg

Francis Thornhill, European and UK Product Marketing Manager, Canon Europe, komentuje: „Badania pokazują, że aż 90% całkowitych kosztów druku dokumentów w firmie to wydatki związane z zarządzaniem oraz administrowaniem (15%), a także produkcją dokumentów (25%) i ich obsługą (50%). Nie są to koszty zakupu urządzeń czy materiałów eksploatacyjnych¹. W związku z tym Canon dostrzega szansę na podniesienie efektywności operacyjnej w firmach. Mając to na uwadze, nowa seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE została zaprojektowana tak, aby sprostać tym wymaganiom i zapewnić możliwości zintegrowanego, łatwego zarządzania przepływem skanowanych dokumentów oraz drukiem, a także zaoferować spójne zarządzanie efektywnością”.

Wydajne systemy obiegu dokumentów
Duży, łatwo konfigurowalny interfejs, dostępny za pośrednictwem ekranu dotykowego, w połączeniu z intuicyjną obsługą urządzeń imageRUNNER ADVANCE przyspiesza procesy biurowe i wprowadza standardy obsługi, co ułatwia codzienną pracę w ramach większej floty maszyn. Szybko można rozpocząć skanowanie do różnych urządzeń oraz zapisywać dokumenty w wybranych formatach, w tym Office Open XML, PPT czy Word. Wsparcie dla usług mobilnych – m.in. drukowanie z urządzeń mobilnych czy skanowanie do serwisów w chmurze – zapewnia wysoką produktywność także poza biurem. Platforma smart MEAP i aplikacja webowa MEAP ułatwiają tworzenie systemów druku i obiegu dokumentów, a także gwarantują płynną integrację z istniejącymi środowiskami IT dla jeszcze lepszej optymalizacji procesów.

Wysoka jakość materiałów produkowanych w firmie
Wysokiej jakości dokumenty, w tym broszury firmowe, mogą być produkowane w łatwy sposób w ramach wewnętrznych struktur przedsiębiorstwa. Dzięki technologii V² - Vivid and Vibrant, która pozwala uzyskać wyjątkowe kolory, można wyróżnić się na tle konkurencji pod względem jakości. Dodatkowo, nowy kompaktowy finiszer wewnętrzny daje możliwość zarówno zszywania tradycyjnego, jak i bardziej ekologicznego zszywania bezzszywkowego, co pozwala zredukować ilość odpadów oraz ułatwia utylizację dokumentów.

Łatwe zarządzanie i kontrola
Obciążenia związane z kosztownymi procesami administracji i zarządzania drukiem zostały wyeliminowane dzięki systemowi automatycznego zarządzania tonerem, zdalnej diagnostyce i automatycznym odczytom liczników. Po raz pierwszy zastosowano wbudowane przewodniki wideo w celu skrócenia czasu potrzebnego do likwidacji zacięć papieru, czy uzupełnienia tonera. W przypadku większej floty urządzeń, wszystkie modele imageRUNNER ADVANCED mogą być centralnie zarządzane, konfigurowane i aktualizowane zdalnie w spójny i wydajny sposób.

Większe bezpieczeństwo
Nowe urządzenia wielofunkcyjne oferują skalowalne zabezpieczenia, w tym standardowe funkcje bezpiecznego usuwania danych czy zarządzanie prawami użytkowników, jak również nagradzane rozwiązanie do raportowania i kontroli dostępu Universal Login Manager (ULM). Skierowane do bardziej wymagających środowisk biznesowych, profesjonalne oprogramowanie do zarządzania drukiem – Canon uniFLOW – dodatkowo zapewnia kontrolę bezpieczeństwa, zapewniając m.in. funkcje My Print Anywhere i Data Loss Prevention (DLP), która zapobiega utracie danych podczas druku, kopiowania czy skanowania.

Nowe urządzenia zużywają niespełna 1 Wat energii w trybie uśpienia, są zgodne z normą Energy Star i mają jeden z najniższych w branży wskaźników TEC (całkowitego zużycia energii).
„Cztery najnowsze kompaktowe urządzenia A3 zwiększają możliwości każdego środowiska biurowego w zakresie przetwarzania i druku dokumentów. Obecnie Canon może zaproponować kompletną i zintegrowaną gamę monochromatycznych i kolorowych urządzeń A4 i A3” - podsumowuje Thornhill.

Seria imageRUNNER ADVANCE C3300 – kluczowe cechy:

  • Efektywny druk kolorowy i monochromatyczny z szybkością 20/25 i 30 stron na minutę (C3320, C3320i/C3325i/C3330i)
  • Odchylany ekran dotykowy WVGA o przekątnej 17,8 cm z możliwością personalizacji ustawień
  • Kasety o pojemności do 2300 arkuszy i elastyczna obsługa nośników
  • Rozbudowane opcje zabezpieczeń
  • Łatwe zarządzanie urządzeniem i całą flotą
  • Łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Niskie zużycie energii¹ Na podstawie badań ALL Associates Group, Inc 2012

spacer
					image
Dalsze informacje
imageRUNNER ADVANCE C3320 Images
imageRUNNER ADVANCE C3320i Images
imageRUNNER ADVANCE C3325i Images
imageRUNNER ADVANCE C3330i Images
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych