Jak okiełznać druk cyfrowy: warsztaty i pierwsza w Polsce prezentacja systemu Canon imagePRESS C600i

Warszawa, 15 kwietnia 2015 r. – Firma Canon zaprasza na cykl spotkań dla klientów pod hasłem „Jak okiełznać druk cyfrowy”. Podczas warsztatów po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie system imagePRESS C600i.

imagePRESS C600i

Podczas wydarzenia klienci będę mogli sprawdzić i przetestować możliwości prezentowanego rozwiązania, poszerzyć swoją wiedzę na temat kalibracji urządzeń do druku cyfrowego oraz poznać możliwości kontrolerów druku. Niezależni eksperci w zakresie zarządzania kolorem, m.in. Adam Kulikowski oraz przedstawiciele Canon opowiedzą, jak optymalnie skalibrować urządzenia cyfrowe, aby osiągnąć maksymalną wydajność. Dodatkowo omówione zostaną zagadnienia, takie jak profile papieru, druku z zastosowaniem kontrolera wbudowanego, druku za pomocą kontrolera Fiery oraz wydruków na trudnych mediach.

Warsztaty odbędą się w trzech miastach: Warszawa (22 kwietnia), Katowice (12 maja) oraz Poznań (20 maja). Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza na stronie http://www.canon.pl/imagepress_600i_dni_otwarte.aspx.

O imagePRESS C600i
Nowy system imagePRESS C600i umożliwia profesjonalne drukowanie na szerokiej gamie nośników, pozwalając tym samym poszerzyć i uatrakcyjnić własną produkcję wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo rozwiązanie w łatwy i bezpieczny sposób integruje się z istniejącym środowiskiem druku.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych