Canon Europe podczas Hunkeler Innovationdays 2015

Warszawa, 12 lutego 2015 r. – Canon Europe, lider w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu, zaprezentuje najnowsze rozwiązania do druku komercyjnego podczas Hunkeler Innovationdays.

Tym samym, firma przedstawi swoją wizję dalszego rozwoju branży oraz pokaże rozwiązania end-to-end, które stanowić będą najlepszy wybór dla drukarni.

Hunkeler Innovationdays to wydarzenie organizowane przez dostawcę rozwiązań do finishingu, firmę Hunkeler. Targi, które co dwa lata odbywają się w Lucernie w Szwajcarii, są idealną okazją, do tego, aby pokazać jak współpraca producentów drukarek komercyjnych z firmą Hunkeler przekłada się na rozwiązania dla dostawców usług druku.

 „Naszym celem jest inspirowanie drukarni do poszukiwania modelu biznesowego i cyfrowego systemy obiegu pracy, które będą dopasowane do otoczenia, w jakim działają” – powiedział Peter Wolff, dyrektor grupy druku komercyjnego w Canon Europe. „Technologia Canon oferuje ogromne możliwości, zwłaszcza w połączeniu z rozwiązaniami do finishingu, jakie oferują nasi partnerzy. Stale inwestujemy w rozwój rozwiązań i technologii, czego efekty będą mogli zobaczyć goście odwiedzjący nasze stoisko podczas Hunkeler Innovationdays. Jednym z kluczowych elementów sukcesu Canon jest profesjonalna i kompleksowa oferta, która obejmuje zarówno wstępne konsultacje, jak i wdrożenie konkretnych systemów. Na stoisku zaprezentujemy różne modele prowadzenia biznesu, które można wdrożyć dzięki pracującym na różnych mediach rozwiązaniom Canon dla branży druku komercyjnego - od graphic arts, aż po druk transakcyjny”.

 „Niektórzy nasi klienci korzystają z technologii Canon od ponad 15 lat i jesteśmy niezwykle dumni, mogąc przyczyniać się do ich sukcesów. Poprzez dzielenie się tymi historiami mamy nadzieję zachęcić klientów, by spojrzeli w przyszłość i dostrzegli potencjał współpracy z firmą Canon”.

Podczas Hunkeler Innovationdays Canon będzie obecny na stoisku P07. Targi odbędą się w dniach 23-26 lutego 2015 r.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych