Canon imagePRESS C800 ze Złotym Medalem targów RemaDays 2015

Warszawa, 16 lutego 2015 r. – Firma Canon zdobyła Złoty Medal Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2015 w zakresie innowacji - The Prize for Innovative Technologies – za najnowszy system do kolorowego druku produkcyjnego imagePRESS C800.

gold medal RemaDays 2015

Wysoką jakość i wszechstronność urządzenia firmy Canon doceniło grono specjalistów z branży poligraficznej i reklamowej. Nagrody targów RemaDays przyznawane są produktom bądź rozwiązaniom, które charakteryzują się wyjątkową innowacyjnością, ergonomią, oszczędnością w zakresie zużycia materiałów i energii, a także funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu. Ważnym kryterium jest posiadanie odpowiednich atestów i certyfikatów oraz spełnienie wymagających norm w zakresie ochrony środowiska, w tym metod regeneracji, recyklingu oraz biodegradowalności. System Canon imagePRESS C800 w najwyższym stopniu spełnia te kryteria. Jest to jedyne urządzenie, które otrzymało Złoty Medal w swojej kategorii, co dodatkowo podnosi jego prestiż.

Uzasadniając decyzję o przyznaniu Złotego Medalu za Innowacje (The Prize for Innovative Technologies), jury zwróciło uwagę na wszechstronność zastosowań najnowszego systemu do kolorowego druku produkcyjnego - możliwość druku na szerokiej gamie nośników oraz wyjątkową technologię nagrzewania indukcyjnego i chłodzenia, odpowiadające za regulację temperatury podczas druku na nośnikach o mieszanych gramaturach. Dodatkowo zastosowanie nowego toneru Canon Consistently Vivid (CV) sprawia, że imagePRESS C800 pozwala na jeszcze lepszą spójność kolorów i wysoką dokładność druku na różnych mediach.

„Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że złożone ze specjalistów branżowych jury konkursowe doceniło nasz najnowszy system do kolorowego druku produkcyjnego” – przyznaje Krzysztof Kuligowski, Professional Print Product Marketing Manager w Canon Polska. „To tylko potwierdza słuszność opinii i decyzje zakupowe dostawców usług druku z całej Europy, gdzie liczba zamówień na maszyny z serii imagePRESS C800 w różnych konfiguracjach przekroczyła 900 urządzeń” – dodaje Krzysztof Kuligowski.

Odbywające się w dniach 4-6 lutego targi RemaDays to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży poligraficznej i reklamowej. Urządzenia wielkoformatowe Canon (wcześniej Océ) były już wielokrotnie nagradzane podczas tego wydarzenia: w 2013 r. srebrne medale za innowacyjność zdobyły urządzenia imagePROGRAF iPF6450SP i iPF8400, zaś w 2014 r. złoty medal przyznano maszynie Océ Arizona 360 GT.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych