Technologia druku produkcyjnego i wysoka jakość: Canon prezentuje urządzenie imagePRESS C600i dla biur, drukarni cyfrowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw

Warszawa, 18 lutego 2015 r. – Firma Canon rozwija ofertę urządzeń imagePRESS prezentując model imagePRESS C600i. System zapewnia profesjonalną jakość druku, aby spełnić rosnące potrzeby korporacyjnych działów druku, agencji kreatywnych oraz małych drukarni. Produkt ten umożliwia szybką produkcję krótkich serii wydruków z wykorzystaniem szerokiej gamy nośników. Jest to pierwszy produkcyjny system firmy Canon, który w łatwy i bezpieczny sposób integruje się z istniejącymi środowiskami druku.

imagePRESS C600i

O atrakcyjności imagePRESS C600i dla środowisk korporacyjnych oraz małych i średnich firm decydują liczne mechanizmy administracyjne, które maksymalizują efektywność druku i ograniczają koszty. Należą do nich m.in. narzędzia do optymalizacji floty i zasobów, rozwiązania do organizacji i kontroli obiegu dokumentów, które razem pozwalają zaoferować zintegrowane usługi zarządzania drukiem.

Urządzenie imagePRESS C600i drukuje z szybkością nawet 60 stron na minutę oraz obsługuje szeroką gamę nośników, w tym papier o gramaturze do 300 g/m2 i formacie do SRA3 w automatycznym druku dwustronnym. Rozwiązanie pozwala poszerzyć i uatrakcyjnić własną produkcję wysokiej jakości materiałów, takich jak prezentacje, broszury, materiały marketingowe i dokumenty komunikacji wewnętrznej, stwarzając tym samym nowe możliwości biznesowe.

Ponadto, nowy system druku jest w pełni zgodny ze standardami branżowymi, m.in. PCL i PostScript, a także systemami ERP, takich producentów jak SAP. Obsługuje również druk z systemów Linux/Unix. Co więcej, wbudowane platformy MEAP i MEAP web umożliwiają wprowadzenie rozwiązań, takich jak uniFLOW, eCopy i iWDesktop do przechwytywania danych i zarządzania drukiem dokumentów. Narzędzia do zarządzania urządzeniem oraz zdalna konserwacja pozwalają zmaksymalizować efektywność i minimalizują przestoje, dzięki temu obsługa staje się łatwiejsza.

Komentując debiut najnowszego modelu z serii imagePRESS, Mark Lawn, European and UK Marketing Director, Professional Print Solutions, Canon Europe, powiedział: „imagePRESS C600i to unikatowe i zaawansowane rozwiązanie, które oferuje druk w najwyższej profesjonalnej jakości oraz ścisłą integrację z istniejącymi systemami biurowymi. Urządzenie radzi sobie nawet z nośnikami o dużej gramaturze lub złożonej strukturze, stanowi zatem doskonałą propozycję dla wewnętrznych działów druku oraz niewielkich, elastycznych drukarni, które chcą rozszerzyć ofertę usług”.

Wykorzystując zaawansowane technologie systemu imagePRESS, C600i zapewnia najwyższy poziom spójności barw, wysoką jakość obrazu, ulepszoną kalibrację koloru oraz dokładne pasowanie barw.

Nowe urządzenie imagePRESS C600i będzie dostępne w całej Europie
od 1 marca 2015 r.

spacer
					image
Dalsze informacje
imagePRESS C600i Images
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych