Canon na targach RemaDays 2014

Warszawa, 30 stycznia 2014 r. – Podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, które odbędą się w dniach 5-7 lutego br. w Warszawie, Canon zaprezentuje na swoim stoisku (hala 4, 4B8) urządzenia stworzone z myślą o druku reklamowym i ekspozycyjnym: drukarki iPF 6450, iPF 8400 oraz ploter Océ Arizona 480 GT. Przez cały czas trwania targów będzie można porozmawiać z ekspertami Canon na temat proponowanych rozwiązań, nowych trendów na rynku oraz rozwoju branży druku wielkoformatowego.

image

RemaDays to najwieksze wydarzenie branzy reklamowej w naszej czesci Europy, które przyciaga co roku przeszlo 500 wystawców i okolo 12 tysiecy zwiedzajacych. Przestrzen wystawowa podzielona jest na cztery sektory odpowiadajace poszczególnym branzom. Jednym z nich jest TechnologyPark, gdzie mozna zobaczyc najnowsze produkty i uslugi zwiazane z poligrafia.

Wielki format w akcji
W tym roku na RemaDays znów nie zabraknie firmy Canon, która zaprezentuje drukarki wielkoformatowe do produkcji grafiki artystycznej –iPF 6450 oraz iPF 8400, a takze ploter Océ Arizona 480 GT do wysokiej jakosci wydruków na nosnikach sztywnych i elastycznych.

IPF 6450 oraz iPF 8400 to produkty nalezace do nagradzanej serii urzadzen wielkoformatowych imagePROGRAF. Sa wyposazone w innowacyjny 12-kolorowy system atramentów pigmentowych LUCIA EX z technologia przetwarzania obrazu. Dzieki temu doskonale sprawdzaja sie w zastosowaniach z zakresu fotografii, gwarantujac szeroka game kolorów, plynne stopniowanie odcieni, redukcje efektu brazowienia i wysoka odpornosc wydruków na zarysowania. Zaleta obu drukarek jest równiez wbudowany dysk twardy o pojemnosci 250 GB oraz oprogramowanie do zarzadzania kosztami, umozliwiajace uzytkownikom monitorowanie ponoszonych nakladów i obliczanie zwrotu z inwestycji.

Océ Arizona 480 GT to plaski ploter zapewniajacy niemal fotograficzna jakosc obrazu na sztywnych i elastycznych podlozach. Dzieki temu doskonale sprawdza sie we wszelkich zastosowaniach z zakresu grafiki reklamowej. Umozliwia realizacje kompleksowych kampanii wykorzystujacych rózne nosniki, takie jak dekoracje, bannery, reklamy na wystawy sklepowe czy reklamy podswietlane.

Zdjecia jak dziela sztuki
Jedna z atrakcji przygotowanych dla osób odwiedzajacych stoisko firmy Canon bedzie wystawa wybranych prac Marcina Jamkowskiego z kolekcji „Terytoria”, które zostaly wydrukowane przy uzyciu iPF 8400. Zdjecia, które bedzie mozna ogladac podczas targów, pochodza z licznych wypraw autora, czlonka elitarnej grupy Canon Explorers. Przedstawiaja pustynie Sudanu i Omanu, dzungle Rwandy i lody Grenlandii, jak równiez rodzime krajobrazy Puszczy Kampinoskiej. Wspólnym mianownikiem wszystkich prezentowanych fotografii jest wyjatkowa dbalosc o szczegól, odpowiednie swiatlo oraz kruchosc chwili – co jednoczesnie przeklada sie na niezwykle wysokie wymagania w dziedzinie odwzorowania i druku. 6 lutego Jamkowski bedzie obecny na stoisku Canona, gdzie opowie m.in. o swoich doswiadczeniach zwiazanych z drukowaniem fotografii wielkoformatowej.

Produkty firmy Canon beda prezentowane na stoisku 4B8 w hali nr 4. Szczególowe informacje na temat targów RemaDays 2014 sa dostepne na stronie http://www.remadays.com

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych