Canon pod lupą: targi POLIGRAFIA 2013

Warszawa, 27 maja 2013 r. – Tegoroczne targi POLIGRAFIA 2013 były dla firmy Canon miejscem spotkania z klientami i dostawcami druku. Eksperci przekonywali i podpowiadali, w jaki sposób patrzeć na branżę poligraficzną z szerszej perspektywy, a także pomagali w poszukiwaniu nowych sposobów na rozwój biznesu. Firma zaprezentowała również najnowsze rozwiązania z zakresu druku, a wśród nich system Océ VarioPrint DP Line wyróżniony Złotym Medalem targów.

Podsumowanie

POLIGRAFIA 2013.jpg

Goście odwiedzający stoisko Canon mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą urządzeń, ale także porozmawiać z ekspertami nt. obecnej sytuacji na rynku. Dużą popularnością cieszyło się seminarium poświęcone cyfrowym urządzeniom rolowym. Podczas targów polską premierę miał także “Insight Report - The Bigger Picture” - raport, który zawiera opinie końcowych klientów nt. wartości druku, oparty na badaniach wśród europejskich profesjonalistów zaopatrujących swoje organizacje w materiały drukowane. Dokument cieszył się dużą popularnością, a wyniki badania okazały się doskonałym punktem wyjścia do dalszych dyskusji.

Targi były idealnym miejscem na zaprezentowanie możliwości produkcyjnych maszyn. Klienci odwiedzający stoisko mieli dostęp do książki wydrukowanej w całości na urządzeniach znajdujących się w ofercie Canon – monochromatycznym wysokowydajnym systemie Océ VarioPrint 6320 Ultra oraz kolorowym urządzeniu Canon imagePRESS C6010s. Była to produkowana za zgodą PWN pozycja pt. „Piszemy poprawnie – poradnik językowy”. Dzięki zastosowaniu takiej konwencji i zaprezentowaniu finalnego produktu łatwiej rozmawiało się o dostępnych technologiach i możliwościach, jakie te systemy oferują.

Do dyspozycji gości na stoisku Canon, oprócz wyróżnionej Złotym Medalem targów linii Océ Vario Print DP Line, znalazły się urządzenia Océ VarioPrint 6320 Ultra oraz Canon imagePRESS C6010s.

spacer
					image
Informacje prasowe
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych
Wiadomości o Canon Inc
Informacje
Zdjęcia
Kanały RSS
Wiadomości o firmie
Wiadomości dla klientów biznesowych
Wiadomości dla klientów indywidualnych