Partnerstwa i stowarzyszenia

Firma Canon jest wiodącym dostawcą rozwiązań do obsługi druku i dokumentów dla firm w całej Europie. Nasze innowacyjne produkty wykorzystują najnowocześniejsze technologie optyczne i przetwarzania obrazu. Uzupełnia je doświadczenie naszych strategicznych partnerów biznesowych, takich jak Hewlett Packard i Microsoft.

Nasi klienci są naszymi partnerami biznesowymi, a nasze zaangażowanie nie polega jedynie na sprzedaży czy instalacji urządzeń. Ściśle współpracujemy z klientami zarówno w sektorze biurowym, jak i sektorze druku produkcyjnego. Dzięki temu możemy dokładnie określić ich wymagania i zaproponować właściwe rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko wysokiej jakości produkty. Świadczymy również usługi konsultingowe oraz oferujemy oprogramowanie, szkolenia i pomoc techniczną, czyli cały pakiet usług, których celem jest zwiększenie produktywności i wydajności oraz redukcja kosztów.

Klienci z sektora druku produkcyjnego odnoszą korzyści dzięki naszej współpracy z takimi organizacjami jak NexPress czy Gretag Macbeth, które umożliwiają nam tworzenie oferty produktów obejmującej cały proces druku. Nasze rozwiązania zaawansowanego zarządzania kolorami, zarządzania cyklem produkcyjnym oraz druku zmiennych danych ułatwiły wielu naszym klientom wyróżnienie się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

spacer
					image
Program partnerski