Pomoc techniczna

  Feedback

  Aby pomóc Nam polepszyć naszę pomoc techniczną,prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety w oparciu o swoje doświadczenie z pomocą techniczną firmy Canon.

  Chętnie wezmę udział w badaniu

  Nie, dziękuję

  New Operating Systems

  Informacje o zgodności sterowników z systemami operacyjnymi

  Sprawdź zgodność produktu Canon z systemami operacyjnymi Windows i Mac. Wystarczy wybrać swój system operacyjny, używając poniższych kart, a następnie znaleźć produkt na liście.

  Ogólne zasady firmy Canon dotyczące obsługi nowych systemów operacyjnych

  Firma Canon rozumie, że jej klienci wymieniają na nowsze dotychczasowe systemy operacyjne i technologie, które obsługiwały wcześniej zakupione produkty firmy.

  Firma Canon zaleca, aby przed wprowadzeniem zmian, klienci zawsze rozważyli, czy ich produkt Canon będzie działać poprawnie z nowym systemem operacyjnym.

  Zwykle w chwili wprowadzenia na rynek nowego systemu operacyjnego firma Canon jest w stanie dokładnie określić, które produkty będą przez niego obsługiwane. Informacje te są przekazywane za pośrednictwem naszych stron pomocy technicznej.

  Firma Canon podejmuje te decyzje ze świadomością, że produkcja nowych sterowników i obsługa oprogramowania wymagają bezpośrednich nakładów finansowych. Dlatego choć firma Canon w pełni szanuje prawo swoich klientów do ulepszania technologii, nie gwarantuje ona, że jej starsze produkty będą obsługiwane przez nowy system operacyjny.

  W razie dalszych pytań dotyczących obsługi posiadanego produktu przez systemy operacyjne prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

  Aby wyświetlić pełną listę oprogramowania, sterowników, oprogramowania sprzętowego i instrukcji obsługi dotyczących posiadanego produktu, wybierz produkt i zastosuj filtry języka i systemu operacyjnego.

  Oprogramowanie dla aparatów EOS, PowerShot i IXUS oraz cyfrowych kamer wideo LEGRIA i innych

  Nieobsługiwane
  Obsługiwane

  OprogramowanieWindows 8.1Windows 8Windows 7
  ZoomBrowser EX
  ImageBrowser EX
  PhotoStitch
  CameraWindow
  EOS Utility
  Digital Photo Professional
  Picture Style Editor

  Wymagane oprogramowanie można pobrać po wybraniu urządzenia

  Drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne i-SENSYS, faksy laserowe i kopiarki osobiste:

  Zgodność z systemem Mac OS X

  Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne PIXMA i MAXIFY, kompaktowe drukarki fotograficzne SELPHY i skanery:

  Oprogramowanie dla aparatów EOS, PowerShot i IXUS oraz cyfrowych kamer wideo LEGRIA i innych

  Nieobsługiwane
  Obsługiwane

  OprogramowanieMac OS X 10.10Mac OS X 10.9Mac OS X 10.8Mac OS X 10.7
  ZoomBrowser EX
  ImageBrowser EX
  PhotoStitch
  CameraWindow
  EOS Utility
  Digital Photo Professional
  Picture Style Editor

  Wymagane oprogramowanie można pobrać po wybraniu urządzenia.

  Drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne i-SENSYS, faksy laserowe i kopiarki osobiste:

  imageRUNNER, imageRUNNER ADVANCE i imagePRESS

  Zgodność z systemem Linux

  Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne PIXMA, skanery, laserowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne i-SENSYS, faksy laserowe i kopiarki osobiste

  Obecnie firma Canon zapewnia pomoc techniczną dla produktów PIXMA i systemu operacyjnego Linux tylko poprzez udostępnianie podstawowych sterowników w ograniczonej liczbie wersji językowych.

  Te podstawowe sterowniki mogą nie obejmować pełnego zakresu funkcji każdej drukarki i każdego urządzenia wielofunkcyjnego, jednak umożliwiają wykonywanie podstawowych czynności z zakresu drukowania i skanowania.

  Sterowniki dla systemu Linux nie są dostarczane na instalacyjnej płycie CD-ROM firmy Canon, a zamiast tego są udostępniane za pośrednictwem naszego obszaru pomocy technicznej. Należy wybrać produkt i zastosować filtry języka i systemu operacyjnego.

  Firma Canon nie oferuje pomocy technicznej w zakresie konkretnych problemów związanych z systemem Linux, które wykraczałoby poza udostępnienie początkowych sterowników.