no consumer

Projektory do obsługi wizualizacji, symulacji i prezentacji fotograficznych

Firma Canon oferuje projektory, które zapewniają znakomity obraz w przypadku wielu zastosowań związanych z wizualizacją, symulacją i działaniami kreatywnymi. Rozdzielczość WUXGA zapewnia bardzo wyraźny i wiernie odwzorowany obraz w przypadku modeli 3D i prototypów, obiektów architektonicznych, kartografii i środowisk CAD. Z kolei profesjonalni fotografowie i inni kreatywni twórcy, np. domy mody czy agencje reklamowe, docenią wierne odwzorowanie rzeczywistej jasności, dynamicznych kolorów i znakomitego kontrastu.

Niesamowita jakość obrazu – doskonała do prezentacji zdjęć

Zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości można rzutować z zachowaniem rzeczywistej jasności, dynamicznych kolorów i dużego kontrastu oryginałów. Obraz jest wyraźny, dokładnie odwzorowany i pozbawiony zakłóceń oraz efektu kratownicy. Liczne tryby wyświetlania obrazu zapewniają znakomite efekty w niemal każdym oświetleniu i środowisku.

Stunning image quality
Versatile connectivity

Uniwersalne opcje połączeń

Duża liczba złącz, w tym HDMI™, DVI, VGA i USB, umożliwia rzutowanie zestawionych zdjęć i filmów z wielu źródeł o standardowej i wysokiej rozdzielczości. Obsługa funkcji Crestron RoomView i NMPJ ułatwia zdalne sterowanie i prezentowanie materiału przez sieć LAN.

Łatwy montaż

Duża liczba uniwersalnych trybów pracy i łatwość regulacji sprawiają, że te projektory można instalować niemal w dowolnym miejscu. Projektory mogą być używane w dowolnym miejscu lub bez problemu zainstalowane na ścianie lub pod sufitem. Znakomicie sprawdzają się w przypadku pojedynczych i wieloprojektorowych instalacji, takich jak zestawy pionowe i systemy połączone.

Ease of installation