yes consumer

Projektory szerokokątne o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu

Te szerokokątne projektory doskonale nadają się do zastosowań interaktywnych w klasach i podczas prezentacji w mniejszych salach konferencyjnych, biurach i powierzchniach otwartych. Nasza seria projektorów o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu, do której należą projektory HD 1080p o krótkim rzutowaniu, charakteryzuje się nowym standardem jakości obrazu, które można oglądać z odległości o około dwie trzecie mniejszej niż w przypadku tradycyjnych projektorów.

Kompaktowa konstrukcja

Seria urządzeń o krótkim rzutowaniu charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, która generuje większy, bardzo wyraźny obraz bez utraty jasności nawet w przypadku krótszych odległości. Dzięki zaawansowanej funkcji zmiany położenia obiektywu i współczynnikom rzutowania 0,49–0,61 ta szerokokątna seria zapewnia projektory do wszystkich zastosowań na ograniczonej przestrzeni. Doskonałe do symulacji, wizualizacji i prezentacji, zarówno w trybie rzutowania z przodu, jak i z tyłu.

Compact Design
Easy installation

Łatwy montaż i prosta obsługa

Projektory mogą być używane w dowolnym miejscu lub bez problemu zainstalowane pod sufitem lub na ścianie. Lampy i filtry można łatwo i szybko wymienić bez demontażu projektora, co pozwala skrócić do minimum czas przestoju. Seria projektorów XEED o krótkim rzutowaniu ułatwia tworzenie instalacji wieloprojektorowych w układzie pionowym (kierunek w dół lub w górę).

Łatwość użytkowania

Dzięki krótkiemu rzutowaniu projektor można umieścić blisko ekranu, co eliminuje problem cienia rzucanego na obraz przez prezentera.  Cyfrowe złącza HDMI i DVI oraz aktualizacja oprogramowania układowego przez złącze USB umożliwią rzutowanie zdjęć i filmów z wielu różnych źródeł. Obsługa funkcji Crestron RoomView i NMPJ ułatwia zdalne sterowanie i prezentowanie materiału przez sieć LAN.

Flexibility of use
Ceiling mounted

Projektory montowane pod sufitem, instalowane na stałe i obsługujące duże sale

Wyjątkowo kompaktowe projektory do zastosowań biznesowych i profesjonalnego przetwarzania obrazu, od miejsc kultu religijnego po muzea, zapewniają obraz o bardzo wysokiej, fotograficznej jakości i umożliwiają wyświetlanie filmów bez efektu kratownicy i z płynnymi przejściami kolorów. Duży wybór wymiennych, szerokokątnych obiektywów sterowanych elektronicznie zapewnia wyjątkowy kontrast i dużą jasność obrazu w każdej sytuacji.

Projektory kompaktowe i przenośne

Niezależnie od miejsca pobytu (sala posiedzeń, jasny pokój konferencyjny itp.) jakość obrazu z kompaktowych i przenośnych projektorów firmy Canon będzie bardzo dobra. Seria obejmuje modele USB, łatwo przenośne i HD. Projektory są łatwe w obsłudze, niezawodne i wyposażone w najnowszą technologię DLP i wiernie odwzorowują prezentacje za każdym razem.

Compact and portable projectors