Short Throw & Ultra Short Throw Projectors
yes business

Projektory o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu

Bardzo wyraźny obraz nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

XEED WUX450ST

Ten uniwersalny projektor instalacyjny o krótkim rzutowaniu generuje obraz o jasności 4500 lumenów i umożliwia przesuwanie obiektywu w pionie o 75%.

canon cameras pro dslr

XEED WUX450ST

Kompaktowa konstrukcja i uniwersalne opcje połączeń.

XEED WUX450ST Angle

Kompaktowa konstrukcja

Każdy projektor o krótkim rzutowaniu charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, która generuje większy, bardzo wyraźny obraz z małych odległości – bez utraty jasności. Dzięki zaawansowanej funkcji zmiany położenia obiektywu (seria XEED) i współczynnikom rzutowania 0,49–0,61 ta szerokokątna seria zapewnia projektory do wszystkich zastosowań na ograniczonej przestrzeni. Doskonałe do symulacji, wizualizacji i prezentacji, zarówno w trybie rzutowania z przodu, jak i z tyłu.

LV-WX300USTi

Różne opcje montażu

Projektory o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu mogą pracować w trybie wolno stojącym lub zostać zamontowane pod sufitem lub na ścianie.

Multi Installation

Uniwersalne rozwiązanie

Dzięki krótkiemu rzutowaniu projektor można umieścić blisko ekranu, co eliminuje problem cienia rzucanego na obraz przez prezentera. Złącza HDMI i DVI oraz aktualizacja oprogramowania układowego przez złącze USB umożliwią rzutowanie zdjęć i filmów z wielu różnych źródeł. Obsługa funkcji Crestron RoomView i NMPJ ułatwia zdalne sterowanie i prezentowanie materiału przez sieć LAN.

XEED WUX450ST ceiling

Szukasz innego produktu?