no consumer

Projektory instalacyjne

Wyjątkowo kompaktowe projektory montowane pod sufitem, instalowane na stałe i obsługujące duże sale do zastosowań biznesowych i profesjonalnego przetwarzania obrazu, od miejsc kultu religijnego po muzea. Zapewniają obraz o bardzo wysokiej, fotograficznej jakości i umożliwiają wyświetlanie filmów bez efektu kratownicy i z płynnymi przejściami kolorów. Modele z wymienną optyką obsługują różne obiektywy sterowane elektronicznie, co zapewnia znakomity kontrast i dużą jasność obrazu i umożliwia instalowanie urządzenia w różnych warunkach.

Łatwy montaż i prosta obsługa

Aby obsługa była łatwiejsza, elektronicznie sterowany zoom, ostrość i zmianę położenia obiektywu można regulować pilotem z dokładnością do jednej drugiej piksela. Znakomicie sprawdza się to w przypadku pojedynczych i wieloprojektorowych instalacji, takich jak zestawy pionowe, systemy połączone i kopuły. Konserwacja jeszcze nigdy nie była tak szybka i tak łatwa. Bardzo wydajna lampa jest łatwo dostępna w tylnej części projektora, a filtr powietrza można łatwo wysunąć. Pozwala to obniżyć koszty serwisowania i skrócić czas przestojów.

Easy installation
Interchangeable lenses

Wymienne obiektywy

Dostępna jest seria obejmująca pięć wymiennych obiektywów o bardzo wysokiej jakości. Opracowana z myślą o wyjątkowej dokładności technologia obiektywów firmy Canon zapewnia idealną geometrię i wyrazistość obrazu, a także niski poziom zniekształceń i aberracji chromatycznych. W efekcie otrzymujemy jasny, atrakcyjny i dynamiczny obraz. Jego wygląd jest spójny bez względu na rodzaj zamontowanego obiektywu.  Obiektywy można łatwo wymieniać zależnie od potrzeb. Wymiana odbywa się na miejscu, co umożliwia zachowanie jakości obrazu nawet w przypadku dużych przestrzeni.

Uniwersalne przetwarzanie obrazu o wysokiej jakości

Projektory są wyposażone w najnowszy układ optyczny AISYS, który zapewnia niezwykłą płynność obrazu. Dostępna jest duża liczba złącz, w tym HDMI i DVI, co umożliwia rzutowanie zestawionych obrazów z różnych źródeł i sieciową projekcję wielu obrazów.  Sprzętowa funkcja łączenia krawędzi umożliwia bezproblemowe łączenie obrazu z wielu projektorów, a czteropunktowa korekcja trapezowa ułatwia zachowanie wyrazistości i precyzji obrazu nawet w przypadku projekcji pod kątem. Regulacja pasowania obrazu w poziomie i w pionie zapewnia dokładne wyrównanie paneli RGB.

Versatile high-quality imaging
Short throw/ultra short throw projectors

Projektory o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu

Te szerokokątne projektory doskonale nadają się do zastosowań interaktywnych w klasach i podczas prezentacji w mniejszych salach konferencyjnych, biurach i powierzchniach otwartych. Nasza seria projektorów o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu, do której należą projektory HD 1080p o krótkim rzutowaniu, charakteryzuje się nowym standardem jakości obrazu, które można oglądać z odległości o około dwie trzecie mniejszej niż w przypadku tradycyjnych projektorów.

Projektory kompaktowe i przenośne

Niezależnie od miejsca pobytu (sala posiedzeń, jasny pokój konferencyjny itp.) jakość obrazu z kompaktowych i przenośnych projektorów firmy Canon będzie bardzo dobra. Seria obejmuje modele USB, łatwo przenośne i HD. Projektory są łatwe w obsłudze, niezawodne i wyposażone w najnowszą technologię DLP i wiernie odwzorowują prezentacje za każdym razem.

Compact and portable projectors