yes consumer

Projektory Full HD

Przejście na projektor HD zapewni wyraźny obraz o bardzo dobrej jakości, wyjątkowym kontraście i bardzo dużej jasności. Duża uniwersalność pod względem umiejscowienia, łatwa obsługa i złącze HDMI zapewniają większy komfort przy wyświetlaniu filmów, materiałów multimedialnych, prezentacji PowerPoint i danych – projektor generuje jasny, wyraźny i wiernie odwzorowany obraz za każdym razem. Seria obejmuje projektory Full HD 1080p.

Obsługa rozdzielczości HD/HD przez złącze HDMI

Nasze projektory HD zapewniają znakomitą jakość obrazu dzięki obsłudze natywnej rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200). Są wyposażone w złącza DVI i HDMI™, dzięki czemu doskonale nadają się do wyświetlania filmów w ramach prezentacji i instalacji, a także w każdym środowisku wymagających niezakłóconego i szczegółowego obrazu.

HDMI connectivity
LCOS panels

Panele LCOS z technologią AISYS

Projektory HD firmy Canon wykorzystują panele LCOS (Liquid Crystal On Silicon) w połączeniu z naszą wyjątkową technologią AISYS w celu zapewnienia niesamowicie płynnego i szczegółowego obrazu z komputera i źródeł wideo. Nawet w środowisku o dużej jasności kolory są idealnie odwzorowane, a obrazy wolne od niechcianych efektów „kratownicy” lub „tęczy”, które często występują w przypadku paneli wykonanych w innych technologiach.

Uniwersalność i kontrola

Korzystaj z bezproblemowej uniwersalności i kontroli nad wyświetlaniem obrazu. Zaawansowane rozwiązania, takie jak sprzętowe łączenie krawędzi, umożliwiają płynne łączenie obrazów z wielu projektorów i tworzenie imponujących scalonych obrazów. Czteropunktowa korekcja trapezowa ułatwia utrzymanie ostrości i precyzji obrazu w przypadku projekcji pod kątem, podczas gdy regulacja rejestracji w poziomie i w pionie pozwala doskonale ustawić panel RGB z dokładnością do jednego piksela.

Flexibility and control